СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПептиди для сили


Курс пептидів на силу – це зв'язка, що дозволяє спортсмену вийти за межі свого генетичного потенціалу, збільшивши в рази силові показники. На сьогоднішній день, завдяки досить великому вибору високоякісних пептидів, можна без труднощів підібрати ефективний комплекс на силу і витривалість.


Як діють пептиди для сили?


Пептиди для сили надають наступну дію:


збільшують секрецію ендогенних анаболічних гормонів;
стимулюють проліферативні процеси;
зміцнюють кісткову структуру;
підвищують життєвий тонус, впевненість в собі і бажання тренуватися;
сприяють швидкому загоєнню травм, відновлення пошкоджених зв'язок і суглобів;
нормалізують психоемоційний стан.


Пептиди на силу, підвищують витривалість і стимулюють ріст силових показників, професіонали рекомендують використовувати при застої (тренувальному плато), якщо загальне самопочуття спортсмена знаходиться в межах норми, однак не спостерігається ніякої позитивної динаміки з боку росту м'язової маси і потужності.


Популярні курси на силу і витривалість


Найбільший ефект дають пептиди для сили, якщо вони «працюють» не поодинці, а в комплексі. За відгуками професійних бодібілдерів і пауерліфтерів, які випробували на собі різні курси, найкраще для отримання максимального силового відгуку підходять наступні зв'язки:


Іпаморелін + CJC-1295 DAC+ Гонадорелін


Входячи до складу даного комплексу Іпаморелін і CJC-1295 DAC стимулюють ліполітичні процеси, посилюючи спалювання підшкірних жирових відкладень, а Гонадорелін підвищує рівень природного тестостерону, що тягне за собою ріст силових показників.


GHRP + CJC-1295 DAC


На сьогоднішній день даний курс користується найбільшою популярністю серед спортсменів, що бажають збільшити спортивну міць. Входячи в його склад пептиди для сили паралельно роблять виражений анаболічний ефект, сприяючи істотному збільшенню сухої м'язової маси (для бажаючих збільшити силові показники, залишившись у колишній вагової категорії, ця зв'язка не підходить).


CJC-1295 DAC + Peg MGF


Входять у даний курс пептидні препарати які підсилюють емоційний настрій спортсмена, тим самим збільшуючи на 15-20% приріст силових показників. Додатковим бонусом є ріст м'язової маси, посилення венозної промальованості і поліпшення кровопостачання за рахунок утворення нових кровоносних судин.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації