СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕОвігіл


Овігіл (Ovigil) від Sanzyme (Індія) – це препарат, дія якого обумовлена наявністю в його складі HCG – хоріонічного гонадотропіну людини. Цей гормон виробляє плацента в період вагітності жінки, після чого виводиться з організму з сечею, звідки його і екстрагують для одержання препарату.

Властивості Овіджіл ідеальні для атлетів, які беруть анаболічні стероїди, так як гонадотропін дозволяє активувати вироблення тестостерону.

Перевірити препарат на оригінальність легко. На упаковці є унікальний верифікаційний код (під захисним шаром), за допомогою якого після отримання товару підтверджується його походження.


Рідкий Овігіл: опис дії, складу і ефект від застосування


Якщо коротко описувати вплив на організм даного препарату, то потрібно зазначити, що стандартне дозування його в ін'єкціях, що містить необхідну кількість гонадотропіного хоріонічного, впливає на вироблення важливих для будь-якого атлета гормонів: лютеїнізуючого, а також фолікулостимулюючого, який потужно стимулює синтез статевих гормонів і сперматогенез. При цьому виникає важлива умова: якщо повністю дотримана прикладена інструкція прийому, то застосування Ovigil 5000 IU не приведе до природного зменшення яєчок і, відповідно, падіння загального рівня тестостерону після курсу. Відбувається це завдяки тому, що засіб цілеспрямовано «обманює» дугу гіпоталамус-гіпофіз-яєчка, завдяки чому він так цінується у атлетів.

Побічні ефекти, викликані прийомом Овігіл в ін'єкціях, мінімальні і легко переборні. Багато в чому вони схожі з побочками тестостерону, і виражаються в сильній ароматизації, затримці води, акне, закриття зон росту, а також гінекомастії.

До переваг препарату Овігіл відноситься і його доступна вартість, враховуючи так же зростання м'язової маси, який він дозволяє отримати в короткостроковому періоді. Його рекомендує безліч відомих бодібілдерів зі всього світу як самостійний препарат, так і в якості додаткового засобу на курсі, що дозволяє уникнути атрофію яєчок.

Ціна рідкого Ovigil дозволяє застосовувати його більшості атлетів в якості паралельного засобу. Препарат не є лікарським і при правильному застосуванні матиме лише позитивний ефект при наборі маси та поліпшення показників фізичної сили.

Придбати Ovigil 5000IU в аптеці неможливо, тому якщо Ви плануєте почати курс прийому стероїдів і хочете паралельно приймати гонадотропін, то подбайте про придбання останнього заздалегідь. Цей гормон, на думку більшості атлетів, потрібно приймати не після курсу стероїдів, а спільно з ними. Це дозволить своєчасно стимулювати вироблення організмом власного тестостерону, так, як більшість стероїдів цей синтез приглушують. Рідкий Овіджіл і його аналоги відмінно впораються з цим завданням.


Застосування Ovigil


Найкращий розчинник для використання цього препарату 0,9% розчин натрій хлориду. Купити його можна в абсолютно будь-якій аптеці. В цілому існує дві думки про те, як приймати такий препарат: під час курсу і після нього.

Прийом Ovigil під час курсу зазвичай здійснюється або в його середині, або майже в самому його кінці. Приблизна схема наступна: при курсі, наприклад, в 10 тижнів прийом здійснюємо на 6-8 тиждень. Однократна ін'єкція зазвичай становить 1000-2000 МО, робити їх краще з перервами в 3-4 дня. Дана схема – це один з варіантів отримання найменших побічних ефектів при нормалізації вироблення ендогенного тестостерону і стабільного і швидкого набору м'язової маси.

Щоб уникнути атрофії яєчок і зменшення рівня тестостерону, а також більш м'якого виходу з циклу можна використовувати більш прискорену схему: курс Овігіл становить приблизно 8-10 днів з прийомом щодня по 500-100 МО.

Говорячи про те, як приймати Овігіл, щоб зменшити рівень ароматизації, варто відзначити, що обов'язковий прийом таких інгібіторів, як Провірон або Анастрозол. Ін'єкції гонадотропіну слід проводити внутрішньом'язово або підшкірно, при цьому можна використовувати інсуліновий шприц.


Ovigil: відгуки про застосування в різних видах спорту


Сам по собі засіб яскраво вираженим анаболічним ефектом не володіє, тому його прийом слід здійснювати тільки в поєднанні з іншими препаратами. Бодібілдерами по всьому світу цінується той ефект, який дає препарат під час курсу ін'єкцій анаболічних стероїдів: позитивні висловлювання про даному засобі є на багатьох різних сайтах, присвячених бодібілдингу та пауерліфтингу.

У першу чергу препарат дозволяє позбутися від зменшення яєчок, яке відбувається на курсі, збільшуючи вироблення власного ендогенного тестостерону. З цієї ж причини у деяких атлетів також може спостерігатися посилення анаболічної дії, завдяки чому позитивні відгуки про Овігіл залишають навіть ті бодібілдери, які приймають його не як другорядний, а основний засіб.

Гонадотропін хоріонічний не має серйозних протипоказань, тому підійде для прийому більшості «силовиків». Позитивні відгуки про Ovigil пов'язані і з мінімальною кількістю побічних ефектів при правильному прийомі:


  • високий рівень ароматизації, яка з легкістю нейтралізується інгібіторами;
  • невелика ймовірність гінекомастії;
  • затримка води, якої можна уникнути в поєднанні з іншими стероїдами;
  • акне.

В цілому список побічних ефектів гонадотропіну схожий з тестостероном, проте, проявляються вони в набагато меншій мірі, саме тому будь-який спортсмен може знайти, вивчити висловлювання про такий препарат і переконатися в ефективності самостійно, пройшовши курс прийому.


Де можна купити Овігіл за вигідною ціною?

При всій своїй популярності у бодібілдерів і пауерліфтерів якісний хоріонічний гонадотропін, що володіє зазначеним ефектом, знайти не дуже просто. Але все ж таки завдяки інтернет магазинам спортивної фармакології зробити це можна. Вибирайте тільки надійний інтернет магазин, щоб вас не обманули! Доставка відбувається в будь яке місто чи село, де є потове відділення.

Пам'ятайте, неправильне ведення курсу прийому анаболічних стероїдів може нести важкі наслідки для організму. Ще більше побічних дій може очікувати бодібілдера при неправильному виході з такого циклу. Для більш плавного перебігу курсу набору м'язової маси і силових показників ми рекомендуємо кожному атлету замовити описуваний засіб і спробувати на собі той ефект, який воно може принести лише за трохи більше ніж тиждень правильного прийому.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації