СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕХорагон


Хорагон (Choragon) – це гормональний препарат виробництва Ferring GmbH (Німеччина), що випускається для ін'єкційного застосування. Діючою речовиною тут є хоріонічний гонадотропін, що володіє широким спектром дії і високим ступенем біологічної активності. Він має множинні показання до застосування в медичній практиці (в лікувальних цілях), зокрема призначається жінкам при порушеннях в роботі статевої системи й ускладнення протягом вагітності.


Хорагон (5000 МО) для спортсменів


Хорагон

Крім медичного призначення даний гормональний засіб з кожним роком користується все більшим попитом серед атлетів. Його застосування в спорті виправдано для різних завдань, але зазвичай здійснюється в якості підтримки протягом стероїдного курсу (для сприяння розвитку фізичної форми і запобігання побічних ефектів).

Хорагон (хоріонічний гонадотропін) – препарат, який являє собою гормон, що виробляється плацентою при вагітності. Він має ідентичні властивості із лютенізуючим гормоном, і з фоллікулостимулючим гормоном (гонадотропні гормони, що виробляються переважно в гіпофізі). При цьому відомо, що лютенізуюча активність у нього переважає.

Опосередковано цей засіб може проявляти деяку анаболічну та андрогенну активності, хоча стероїдом не є: його прийом сприяє виробленню статевих гормонів, а саме тестостерону, який і виявляє зазначені ефекти.

В цілому, ліки Хорагон надає різноманітний вплив на організм людини, що робить його популярним не тільки в медичний, але і спортивній практиці. Як вже було відмічено, воно підвищує вироблення статевих гормонів, а також стимулює сперматогенез, сприяє розвитку вторинних і навіть первинних чоловічих статевих ознак; у жінок – спонукає вироблення прогестерону жовтим тілом і розвиток плаценти.

Випускається препарат Хорагон (5000 МО) у вигляді концентрованої маси для приготування рідкого розчину ін'єкцій. Його зберігання в нерозведеному вигляді необхідно здійснювати при кімнатній температурі (не вище 25 градусів) в недоступному для світла та вологи місці; для обережності берегти від дітей і домашніх тварин.

У рідкому вигляді (після розчинення) зберігання рекомендується проводити в холодильній камері при температурі в межах 2-8 градусів за Цельсієм.


Застосування (дозування) Хорагону


Використання цього гормонального препарату виправдано в першу чергу при проведенні важких стероїдних курсів, протягом яких спостерігається сильне зниження вироблення тестостерону, і є ризик утворитися пов'язаних з цим порушень.

Курс застосування Хорагону в якості допоміжного засобу грунтується на дозуваннях близько 1000 МО на тиждень. Як правило, тижневу дозу ділять на 2 ін'єкції у рівновіддалені дні. Така частота уколів пояснюється терміном активності речовини. Воно досить швидко поглинається (період напіввиведення – менше доби), однак, терапевтично значимий ефект може зберігатися протягом 5-6 днів після застосування. Тому в підвищеній частоті ін'єкцій немає необхідності.

Застосування Хорагону оптимально проводити в середині або ближче до кінця курсу. Введення ін'єкцій у якості складової ПКТ багатьма атлетами вважається невиправданим і завжди супроводжується великими спорами. Передбачається, що до моменту прийому ін'єкцій на після курсовій терапії порушення вже можуть утворитися (зниження функції ГГЯ, атрофія яєчок, зниження лібідо/сексуальної активності), і препарат мало чим допоможе в такій ситуації – або навіть може перешкоджати процесам відновлення.

В цілому до підбору доз і виконання ін'єкцій правильно підходити індивідуально – в залежності від загального стану, потреб і цілей прийому.


Хорагон рекомендується чоловікові при наступних порушеннях:


 • Генетичні ускладнення, пов'язані з недорозвиненням статевих органів;
 • Статеве недорозвинення або інфантилізм;
 • Крипторхізм (відсутність одного або обох яєчок);
 • Проблеми росту і розвитку, викликані порушенням функції гіпофіза;
 • Ожиріння, пов'язане з порушенням функції статевих залоз.

Застосування Хорагону жінками


Застосування даного гормонального засобу жінками в спортивних цілях – рідкісне явище. До нього у поодиноких випадках можуть вдаватися професійні спортсменки – при підготовці до змагань, коли необхідна оптимальна фізична форма. Інша справа медицина, де подібні препарати регулярно використовуються, щоб сприяти вагітності або для лікування захворювань, властивих прекрасній статі.


Курс Хорагону (гонадотропіну) призначається жінкам:


 • При порушеннях менструального циклу;
 • При безплідді, пов'язаному з утрудненням або відсутністю овуляції;
 • При безплідді із-за гормональних розладів або недостатності жовтого тіла;
 • При дисфункції яєчників і дисменореї;
 • При маткових кровотечах (у жінок дітородного віку);
 • При невиношуванні вагітності та загрози викидня.

Хорагон побічні ефекти


При дотриманні рекомендацій препарат, як правило, не викликає побічних явищ, з якими не можна було б впоратися в короткі терміни. При нормованому прийомі для лікування він є відносно нешкідливим і для чоловіків, і для жінок.

Побічні ефекти найімовірніші через Хорагону ідентичні тим, які може викликати тестостерон. Це сильна ароматизація та її наслідки (затримка рідини, є ризик розвитку гінекомастії), закриття зон росту, прищі, акне, оволосіння обличчя або тіла, та інші порушення андрогенного характеру. Атлетами для мінімізації побічних ефектів найчастіше використовуються сумісні антиестрогенні засоби.


Відгуки атлетів про Хорагон

Відгуки є джерелом корисної інформації не тільки для початківців атлетів. У випадку з гонадотропіном з підбором доз і складанням курсу можуть виникнути складнощі навіть у тих спортсменів, які мають чималий досвід.

Хорагон за відгуками перевершує багато аналогів від інших виробників. Це, як мінімум, якісний продукт, у своїй категорії є одним з найефективніших. На це вказує не тільки рейтинг, але і висловлювання покупців, які в своїй більшості позитивно описують його властивості. Для багатьох атлетів цей препарат є очевидним вибором – він здатний в короткі терміни підвищити рівень статевих гормонів і не викликає при цьому критичних побічних ефектів, що від нього очікується.


Купити Choragon високої якості

Даний препарат гонадотропіну в інтернет-магазині спортивної фармакології можна придбати на вигідних умовах. Причому це відноситься не тільки до його вартості, але і до надійності, безпеки і простоти покупки. Ви можете вільно замовляти необхідні засоби спортивної і близько спортивної фармакології практично без ризиків. Онлайн магазин працює без збоїв, відкритий цілодобово для відвідувачів. Обрана Вами фармакологія після оплати буде надійним чином упакована і швидко відправлена за призначенням.

Ви можете придбати Choragon, як і іншу фармакологію, не сумніваючись, що отримаєте продукти оригінального виробництва. Як-ніяк, надійність є одним з найважливіших аспектів наших рекламодавців.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації