СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПровігіл


Провігіл (Provigil) — це препарат, дія якого спрямована на посилення вироблення статевих гормонів людини. Діюча речовина препарату, розробленого індійською компанією Svizera, — хоріонічний гонадотропін, який також в деякій мірі має ефекти тестостерону, активізують сперматогенез і розвиток статевих органів.


Провігіл опис, властивості і побічні ефекти


Провігіл (Provigil)

Хоріонічний гонадотропін — гормон, який виробляється під час вагітності плацентою. За своїми характеристиками дуже схожий з лютенізуючим гормоном, котрий синтезується в гіпофізі. Провігіл у бодібілдингу та пауерліфтингу цінується за ефект посилення синтезу тестостерону, що дозволяє використовувати гормон в анаболічних цілях, для схуднення та на після курсовій терапії.

Ефект Provigil 5000 IU поширюється і на синтез фолікулостимулюючого гормону. На курсі анаболічних стероїдів прийом цього препарату, як би обманює дугу гіпоталамус-гіпофіз-яєчка, стимулюючи вироблення ними тестостерон і не даючи зменшуватися. А так як практично всі анаболічні стероїди сильно знижують вироблення природного гормону, цей ін'єкційний продукт або його аналоги стають вкрай необхідні на курсі.

Поширена помилкова думка, що гонадотропін потрібно застосовувати тільки після курсу стероїдів, але це не так. Після курсу ставити гонадотропін вже пізно, так як вироблення власного тестостерону вже давно знижене. А от починаючи прийом в ін'єкціях з другої-третьої тижня курсу анаболіків, можна уникнути серйозних побічних явищ останніх, пов'язаних з тестостероном. Без вживання гонадотропіну атлет ризикує отримати атрофію яєчок.

Рідкий Провігіл іноді ще можна зустріти в аптеці, але ціна його там часто вище, ніж в інтернет-магазинах. Більш того, в деяких країнах він взагалі перебуває під забороною. До того ж, останні дослідження довели повну неефективність препарату в якості добавки до їжі, так що використовувати потрібно строго ін'єкції.

Інструкція до уколів Provigil не несе необхідної для атлета інформації. Тому спортсмени, потрапляючи в умови інформаційного дефіциту, звертаються в інтернет. Багато корисної інформації про таких ін'єкціях Ви знайдете на Форумі, де можна дізнатися необхідні дозування і особисто поспілкуватися з приймаючими гонадотропін спортсменами.

Що стосується побічних ефектів препарату, то вони у своїй основі ідентичні з побічними ефектами тестостерону. Цей гормональний продукт сильно ароматизується, затримує воду, здатний викликати акне і гінекомастію. Розумне застосування препарату не загрожує атлету настанням серйозних побічних дій.

Також варто пам'ятати, що дозування Провігіл 5000 IU повинно бути підібрано виходячи з Вашого рівня підготовки. Краще перед початком прийому проконсультуватися зі спортивним лікарем або ж вдатися до поради досвідченого атлета. Важливо не перестаратися, щоб не звернути корисні якості гормону собі на шкоду.


Як приймати Provigil


Ін'єкційний гормон виробляється у вигляді сухого порошку, готового для розчинення. Найчастіше рідина для розчинення поставляється разом з гонадотропіном, але якщо її немає, то розчин легко придбати в аптеці. Як правило, потрібен розчин хлориду натрію.

Застосування Провігілу проходить внутрішньо м'язово або підшкірно, препарат швидко всмоктується в кров. Незважаючи на досить короткий період напів виведення (5-6 годин), дія від ін'єкції зберігається на 4-6 днів.

Якщо Ваш стероїдний курс передбачається коротким, не більше 6 тижнів, і складається з одного анаболіка, курс Provigil можна не проводити. Але і у випадку слабких стероїдів необхідно проводити якісну після курсову терапію для нейтралізації побічних ефектів і закріплення дії стероїду.

Обов'язковий курс Провігіл при тривалих або потужних курсах анаболічних стероїдів, особливо для професійних атлетів. Краще всього почати прийом не пізніше 3-4 тижні курсу, у крайньому випадку — приймати препарат останній місяць циклу стероїдів.

Прийом його зазвичай достатній у дозах по 250-500 МО двічі на тиждень. Якщо курс стероїдів багатомісячний, то гонадотропін необхідно вводити постійно, роблячи через кожен місяць тижневу перерву. В цілому, безпечні дозування препарату можуть досягати 500 МО 2-3 рази на тиждень, не частіше.

Якщо не було можливості проводити курс Провігіл паралельно з циклом анаболіків, то обов'язково хоріонічний гонадотропін повинен бути в після курсовій терапії в «ударних» дозах по 2000 МО через день протягом трьох тижнів. Таким чином проводиться гіперстимуляція дуги гіпоталамус-гіпофіз-яєчка й її перезапуск.


Відгуки про Провігіл


Завдяки тому, що препарат широко поширений серед спортсменів різних напрямів і видів спорту, знайти думки про нього не складає жодних труднощів. Зазвичай відгуки про Provigil залишають чоловіки, так і жінки котрі вкрай рідко застосовують цей препарат. Атлети відзначають високу ефективність гонадотропіну і відносно рідкісний прояв побічних ефектів.

Різні за рівнем підготовки спортсмени, які проводять абсолютно різні стероїдні курси і, відповідно, потребують різних дозуваннях гонадотропіну, всі вони сходяться на думці, що препарат позитивно впливає на вироблення природного тестостерону і сперматогенез. Побічні ефекти препарату найчастіше проявляються на високих дозуваннях, зазвичай це акне і підвищена сальність шкіри.

Відгуки про Провігіл будуть корисні будь-якому атлетові, ще не знайомому з цим препаратом.


Де можна купити Провігіл

Саме краще і дешевше це буде зробити через інтернет, там є велика кількість інтернет магазинів спортивної фармакології. Єдине, що потрібно вибрати надійний! Щоб не бути обманутим, не купити фейк. Вибирайте провірені магазини, котрі розміщують рекламу на різних популярних ресурсах довготривалий час! Ризик купити підробку і бути обманутим зводиться до нуля.

Купівля та доставка товару не займе багато часу. Після оформлення і оплати Ваше замовлення і передадуть поштовій службі. Декотрі магазини навіть відправляють наложеним платежем.

Замовити Provigil обов'язково потрібно кожному атлетові, котрий приймає стероїди і дбає про своє здоров'я. Прийом цього препарату дозволить не турбуватися за вироблення власного тестостерону, а також дасть додатковий анаболічний ефект.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації