СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКупити стероїди і анаболіки


Купити стероїди і добитися бажаних результатів від заняття спортом, отримавши тіло своєї мрії, можна в інтернет магазині спортивної фармакології! Постійні тренування, спортивне харчування і режим не приносять бажаний результат? Можливо, ви чули багато негативних відгуків про стероїди або ж не довіряєте сайтам, на яких можна купити стероїди. Це не ваша вина, дезінформації в інтернеті дуже багато.

Але чи так це насправді? Існує безліч думок щодо таких препаратів як стероїди, і велика частина з них будуються на упередженнях і чутках, але ми поговоримо, про те, що ж насправді таке стероїди, чи анаболіки. Більшість препаратів, іменованих стероїдами, спочатку використовувалася переважно у медичних цілях для запобігання м'язової атрофії у лежачих хворих або втрати м'язової маси.


Що таке стероїди і анаболіки?


Купити стероїди і анаболіки

Анаболічні стероїди є фармакологічними препаратами, що мають переважно тваринне і, за рідкісним винятком, рослинне походження. Анаболіки імітують дію природного чоловічого гормону - тестостерону, а також виготовляються на його основі у вигляді суспензій або ефірних сполук.

Як відомо, стероїди, завдяки своїм властивостям, завоювали величезну популярність серед бодібілдерів, так як сприяють значному прискоренню росту м'язової маси, приросту сили і витривалості, що дозволяє тренуватися більш інтенсивно і продуктивно. Анаболіки підвищують здатність організму засвоювати протеїни з вживаної їжі або в чистому вигляді, який входить в курс спортивного харчування. Всупереч поширеній думці з приводу того, що анаболічні препарати прискорюють м'язовий ріст, стероїди для росту м'язів не використовуються в якості безпосереднього каталізатора їх росту і зміцнення.

Подібні засоби допомагають швидко набрати м'язову масу, яку необхідно зміцнювати за допомогою посилених фізичних навантажень. Стероїди сприяють збільшенню витривалості, завдяки чому вони так улюблені багатьма шанувальниками бодібілдингу. За час свого існування, стероїди зазнали значних змін, в результаті чого на сьогоднішній день відомо безліч препаратів, синтезованих на основі тестостерону, котрі успішно використовуються як професійними бодібілдерами, так і аматорами.


Принцип дії стероїдів для м'язів


Дію анаболіків можна розділити на два основних ефекти, що надаються цими препаратами: анаболічний і андрогенний. Якщо ви вирішили купити стероїди в Києві, слід приділяти увагу так званому анаболічному індексу, який є основним показником найбільш ефективного впливу тих чи інших анаболіків і показує співвідношення анаболічного і андрогенного ефектів. Андрогенний ефект, навпаки, включає в себе комплекс негативних ефектів, що виникають при зловживанні стероїдами.


До яскраво виражених анаболічних ефектів відносяться:


 • Збільшення приросту м'язової маси в кілька разів
 • Стрімко зростаючі силові показники
 • Підвищена витривалість
 • Збільшення кількості еритроцитів - червоних кров'яних тілець у крові
 • Зниження жирових запасів в організмі
 • Покращений розвиток і зміцнення кісткової тканини

Що стосується андрогенних ефектів, то тут картина наступна:


 • Активний ріст волосся на обличчі і тілі, при уповільнених темпах росту рослинності на голові або навіть випадання волосся.
 • Гіпертрофія простати - можуть виникати проблеми з сечовипусканням, збільшення простати.
 • Маскулінізація - процес, при якому відбувається накопичення вторинних статевих ознак у жінок.
 • Негативний характер несе переважно для жінок, які займаються важкою атлетикою і бодібілдингом.
 • Вірилізація - процес багато в чому схожий до маскулінізації, при якому відбувається прояв чоловічих рис.
 • Атрофія яєчок - ефект, при якому відбувається зменшення чоловічих статевих органів у розмірах, а також зниження їх ефективності.

Стероїди активно застосовуються для досягнення анаболічних ефектів, а зловживання подібними препаратами може призводити до підвищення андрогенного впливу. Їх можна зменшити, фактично повністю, правильно і своєчасно підібраною ПКТ. Коли застосовуються різні курси стероїдів, можливі побічні ефекти, багато з яких можуть розцінюватися як позитивні, наприклад, підвищення впевненості в собі, зниження почуття страху і підвищення сексуального потягу.

В інтернет-магазині, ви можете купити вже готовий курс на масу, курс на сушку, курс на супер масу і силу або ж курс для початківців. Оскільки всі стероїди в тій чи іншій мірі володіють андрогенними властивостями, сьогодні проводиться безліч досліджень і експериментів щодо зменшення такого впливу. Всі помилки пов'язані з доводами про те, що анаболіки безповоротно ведуть до серйозних наслідків і зміни в організмі, базуються на відомих випадках зловживання стероїдами і по своїй суті є безпідставними. Однак, навіть в більшості таких випадків, усі побічні ефекти є зворотні.


Де придбати стероїди і анаболіки?


Стероїди купити навряд чи вийде в спеціалізованих магазинах спортивного харчування, а ось замовити анаболіки на сайті інтернет-магазину фарми можна цілодобово, що дуже зручно. Стероїди в аптеці купити можна тільки за спеціальним рецептом лікаря, так як із-за зловживання відпуск обмежений. Стероїди купити у Києві або будь-якому іншому місті України ви можете, просто оформивши замовлення на сайті фармакології, де на ваш розсуд наданий широкий асортимент різних препаратів, зокрема гормон росту ансомон.

Інтернет-магазин стероїдів і анаболіків здійснює продаж препаратів для росту м’язів і пропонує тільки сертифікований і якісний продукт. Якщо хочете купити анаболіки, але сумніваєтеся, чи підійде вам той чи інший препарат, ви завжди можете проконсультуватися на сайті у експерта. Насправді купити анаболіки не представляє великих труднощів, але до їх вибору потрібно підходити уважно.

Будь-який початківець бодібілдер неодмінно хоче купити анаболічні стероїди для підвищення ефективності тренувань та швидкого набору м'язової маси, але багато хто побоюється побічних ефектів. За допомогою нашого інтернет-магазину анаболічні стероїди купити у Києві гранично просто, а головне надійно, без побоювань за якість продукції. Ви можете замовити стероїди з їхнього каталогу з безкоштовною доставкою в Києві і будь-який регіон України.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації