СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігова доріжка Horizon Ti 52


Бігова доріжка Horizon Ti 52 на момент перших надходжень у продаж по праву вважалася чи не найкращою у своєму класі. Відповідно, ціна у неї була вельми і вельми висока.

Даний спортивний товар залишається недешевим і донині.

Для порівняння скажемо, що подібний за технічними властивостями тренажер Oxygen Quanta коштує майже вдвічі дешевше.


Основні характеристики Horizon Ti 52


бігова доріжка horizon ti 52

За типом Горизон-52-електрична складна доріжка. Особливістю моделі є значні розміри бігового полотна - 48 сантиметрів завширшки і 143 в довжину.

Дуже повні люди можуть не переживати з приводу того, що їх вага стане причиною поломки дорогого пристрою. Бігова доріжка Horizon Ti 52 здатна вільно витримувати вагу до 170 кг

Вбудованих програм десять, з них дві пульсозалежних. Потужність нормальна-2,5 кінських сили. Діапазон швидкостей пристойний - від 0,8 до 20 кілометрів на годину. При нахилі аж до 12 градусів він дозволяє задати значний рівень навантаження.

Система амортизації є.

Чи є функція відстеження пульсу? Так, але ЧСС визначається тільки за допомогою кардіодатчику на ручці. Бездротовий датчик в комплекті не йде.


Відгуки про Horizon Ti 52


Деяких покупців бентежить вага тренажера. Дев’яносто шести кілограмову махіну, нехай навіть і на транспортувальних роликах, зуміє пересунути тільки дорослий чоловік.

А ось дизайн користувачам подобається. І справді, тренажер виглядає дуже елегантно.

Серед безумовних переваг доріжки власники називають простоту конструкції. Проблеми, які можуть виникнути в процесі експлуатації, в більшості випадків вдається вирішувати без допомоги фахівців сервісного центру.

Основні ж нарікання пред'являються не стільки до якості, скільки до ціни. Підкреслимо, що комплектуючі теж коштують дорого. Якщо ви захочете поміняти бігове полотно, процедура обійдеться не менше, ніж в 90$.Інші бігові доріжки від Horizon Ti 52 :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації