СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігові доріжки Life Fitness


Бігові доріжки Life Fitness є еталоном тренажерів найвищого рівня. Тренажери Life Fitness відрізняються елегантним дизайном і високими технічними характеристиками, а також наявністю потужного програмного пакету. Збірка тренажерів Life Fitness проводиться в США. Зусилля фахівців цього американського концерну спрямовані на створення такої бігової доріжки, яка б відрізнялася високою якістю і надійністю. Ці бігові доріжки відрізняються великою потужністю і досить пристойною максимально допустимою вагою. Такі тренажери можуть встановлюватися в багатолюдних спортивних центрах — вони витримують режим постійної роботи. Сьогодні виробником пропонуються бігові доріжки Life Fitness різних моделей. Давайте розглянемо основні моделі.


Life Fitness F1 Smart


бігова доріжка life fitness F1 Smart

Завдяки простій системі навігації в меню Life Fitness F1 Smart, є наявність додаткової контрольної панелі, на якій знаходяться кнопки зміни швидкості і ухилу, а також кнопки відтворення музики, при тренуванні не потрібно витрачати сили на пошук потрібної клавіші. Ергономічно розміщені клавіші управління, що є запорукою максимально ефективного тренування. Для запам'ятовування обраного раніше типу тренування, її режиму і кращої швидкості призначена функція " Швидкий запуск GoSystem". Вона також включається одним натисканням, що дозволяє заощадити час на вибір програми на початку тренування. Наявність широкого (140х51см) бігового полотна, котре ніяк не обмежує рух людини. Дана модель тренажера обладнана системою FlexDeck, яка поглинає вібрації і удари, що забезпечує комфорт на тренуванні і мінімізує негативний вплив на суглоби. Бігова доріжка Life Fitness F1 Smart може складатися, тому вона не займе багато місця в дома.


Life Fitness F3


бігова доріжка life fitness F3

Найкращим варіантом для домашнього використання є бігова доріжка Life Fitness F3. Ця складна бігова доріжка характеризується високою якістю, сучасним дизайном і найкращими технічними характеристиками – вона відрізняється абсолютною компактністю і займає в дома мінімум місця. F3 демонструє свої витончені форми в будь-якому-складеному і робочому — положеннях. Все зайве заховано під спеціальним нижнім кожухом. Ця бігова доріжка створювалася виключно для домашнього використання, тому для неї розроблялася навіть система безпеки дітей – спеціальний фіксатор не дозволить малюкові самостійно відкрити тренажер. З допомогою особливого двигуна забезпечується тиха робота тренажера, тому, не відриваючись від тренування, ви можете на звичайній гучності дивитися кращі фільми про спорт, слухати улюблену музику. Для легкого переміщення складеного тренажера передбачено чотири колеса, а легке і плавне розкладання доріжки забезпечується газовими амортизаторами.


Life Fitness Т7-0


бігова доріжка life fitness Т7-0

Модель Life Fitness Т7-0 забезпечує найкращі можливості запам'ятовування персональних налаштувань тренування. Амортизаційна система FlexDeck дозволяє налаштувати тренажер під фізичні характеристики конкретного користувача. З допомогою великого набору програм фіксується і запам'ятовується кожен крок людини. А застосовуючи функцію «Моя бігова доріжка», можна забезпечити збереження персональних установок декількох користувачів.

Ця доріжка обладнана спеціальною системою FlexDeck, яка забезпечує поглинання вібрацій і ударів, що забезпечує комфорт суглобам під час тренування. Система контролю пульсу забезпечує ефективність і безпеку тренування. Зручне розташування кнопок, наявність системи швидкого старту GoSystem забезпечує ефективне використання часу, витраченого на тренування в цілому. Бігове полотно великих розмірів (153 х 56 см) повністю виключає будь-які обмеження рухів на тренуванні.


Life Fitness T5

бігова доріжка life fitness T5

Life Fitness T5 – це одна з новітніх бігових доріжок від Life Fitness, призначена для використання вдома. Вона налаштовується за бажанням тренуючого, можна вибирати програму тренування з пропонованого переліку або встановлювати власні параметри. Ця бігова доріжка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, характеризується безшумною роботою і простотою в користуванні. У ній існує можливість встановлювати будь-яку швидкість бігового полотна, запускати вибрані програми натисканням всього однієї кнопки. Бігова доріжка LT5 — це, дійсно, справжнє персональне тренування.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації