СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігова доріжка Oxygen Quanta від Winner


Oxygen Quanta від Winner - якісна бігова доріжка за досить високою ціною. Її можна купити більш ніж за 700$.


Якими характеристиками володіє тренажер Oxygen Quanta?


Особливості моделі


При виборі кардіотренажеру для домашнього використання визначальну роль може грати питання габаритів.

Розміри Оксіджен Кванта важко назвати компактними-188 х 32 х 37 см. Вага механізму значна -91 кілограм. Не варто лякатися тяжкості - транспортувати агрегат допомагають спеціальні ролики.

Громіздкі розміри не можна однозначно називати недоліком. За рахунок них у моделі широке бігове полотно - 48 на 135 сантиметрів. Відзначимо, що дуже багато більш дешеві непрофесійні доріжки (припустимо, Torneo Linia, HouseFit HT-9087HP) мають ширину 40 см., а то і менше. У Torneo Cross T107 вона, скажімо, всього 34 см.

Стійка, ґрунтовна Quanta розрахована на повних людей масою аж до 154 кг. Вона придатна у тому числі для реабілітаційної фізкультури.

Відновлюючим заняттям сприяють гідна система амортизації і зручні датчики, що дозволяють відстежувати стан користувача. Кардіодатчик встановлений на ручці.

Передбачена можливість підключення окремого бездротового пристрою для вимірювання пульсу (який, до речі, зазвичай йде в комплекті).


Технічний опис Oxygen Quanta


  • доріжка електрична;
  • конструкція складна;
  • двигун – аж 3 кінські сили!;
  • є вбудовані динаміки;
  • бігове полотно рухається зі швидкістю до 18 кілометрів на годину.

Програм налічується тридцять одна, в тому числі - для тренувань на час і на відстань.

Пульсозалежних програм дві.

Кут нахилу регулюється автоматично і не може перевищувати п'ятнадцять градусів (втім, це хороший показник).


Описані параметри дозволяють задавати досить широкий діапазон навантажень. Модель підійде і початківцям любителям фітнесу, і тренованим спортсменам.


Відгуки про Oxygen Quanta


Покупці називають цей тренажер зручним і надійним. Всі звертають увагу на чудову амортизацію. За словами користувачів, вправи на агрегаті нагадують біг по м'якій травичці.

Якість збірки нарікань не викликає - деталі не скриплять, вузли добротні.

Мінусом моделі деякі її власники вважають табло. Інформація організована на ньому вельми своєрідно. Розібратися в показниках заважає відсутність українського і російського перекладу.

Ще один маленький недолік-надто солідні компенсатори нерівності поверхні. Гума виступає так сильно, що при перетягуванні доріжки креслить темні смуги на підлозі.
Інші бігові доріжки від Winner :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації