СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігові доріжки Body Sculpture


Практично в будь-якому відносно великому магазині спортивного обладнання ви знайдете хоча б один біговій тренажер Body Sculpture.

Що це за бренд? Фірмі якої країни він належить?


Марка бігових доріжок Body Sculpture


бігові доріжки body sculpture

Доріжки Боді Скульптор випускає фірма, що належить Олену Ц. Янгу. Бренд існує дуже давно - з 1965 року. Спочатку він належав Bellow Еquipment, потім перейшов під егіду Solex Industry.

Ця корпорація орієнтується на британські розробки, але виробляють товар на території Азії - в Китаї і Тайвані.

Ключовим етапом виготовлення товару в Body Sculpture вважають ретельну перевірку його якості: продукція обов'язково повинна відповідати високим європейським стандартам.

Компанія успішно реалізує свою продукцію в найрозвиненіших країнах світу - у Великобританії, Сполучених Штатах Америки, Росії, Німеччині, на Україні, у Франції та ін.

Крім доріжок під маркою продаються інші домашні тренажери, а також дрібний спортивний інвентар, аж до гантелей і килимків.


Переваги тренажерів Боді Скульптор


Виробник відзначає три головні характеристи своїх бігових доріжок-простоту, довговічність і комфорт.

Ми б ще додали до списку такий пункт, як багатий асортимент. Модельний ряд Body Sculpture напрочуд широкий. Покупцеві пропонуються тренажери в діапазоні від найпростіших і доступних до дорогих професійних.

Особливо вимогливий користувач без праці підбере собі Body Sculpture c повним набором приємних наворотів - з вентилятором, вібромасажером, входом для плеєра, ТВ-тюнером і ін.


Огляди деяких популярних доріжок ви можете подивитися за посиланнями:


  • BT-3150;
  • BT-3300PE.

Хороша риса доріжок даного бренду - їх компактність. Багато моделей складні, їх зручно транспортувати і зберігати.

Ще одна перевага - якість РК-дисплея. У деяких бігових доріжок від боді Скульптора екран комп'ютера кольоровий. Вражає і програмна начинка - у моделей середнього рівня зазвичай буває не менше десяти вбудованих режимів занять.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації