СТЕРОЇДИ



ПОХУДАННЯ




ХАРЧУВАННЯ





СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ




ЗДОРОВ'Я









РІЗНЕ







Бігові доріжки Hasttings


Придивляючись до бігових доріжок для дому, зверніть увагу на бренд Hasttings.

Під ним випускається продукція, розрахована для дуже вимогливого покупця із середнім рівнем фінансового достатку.


Історія створення тренажерів Хастінгс


бігові доріжки hasttings

Огляд марки бігових доріжок Hasttings слід почати з дуже показового факту: її творцем став не просто бізнесмен, який прагне отримати комерційну вигоду з продажу затребуваного товару, а фахівець з підготовки та реабілітації спортсменів.

Засновник фірми британець Річард Хаст був відомий, як авторитетний дослідник у сфері впливу на організм регулярних аеробних тренувань. Він співпрацював зі спортивними командами світового рівня - зокрема, з Манчестер Юнайтед.

Річард Хаст зацікавився конструкційними і програмними особливостями кардіотренажерів, яким користувалися футболісти, і розробив проект щодо поліпшення даного обладнання.

Через деякий час Хаст задумався про створення власної марки тренажерних пристроїв. У 2005 році він створив свою фірму на пару з одним, спортивним лікарем з Росії Борисом Тінгсманов (звідси, до речі, і назва бренду - Хаст+Тінгс).

Виробничі можливості компанії розмістили в Тайвані та Китаї.

На український ринок спортоварів бігові доріжки Hasttings надійшли в 2010 році, вони швидко стали користуватися високим попитом.


Чим відрізняються моделі доріжок цього виробника?


Мабуть, головна їхня відмінність-вигідне співвідношення ціни і якості: покупець отримує багатий функціонал за цілком помірну суму.


Флагманські моделі виробника мають:


  • потужний двигун з охолодженням;
  • широке полотно (від 40 см.);
  • зручний комп'ютер;
  • непогану систему амортизації comfort;
  • великим діапазоном доступних швидкостей (0,8-18 км/год.);
  • опцію багаторівневої зміни кута нахилу бігового полотна.

Навіть найдешевші тренажери Хастінгс аж ніяк не примітивні - вони привертають увагу покупців якістю збірки і легким ходом.




Інші статті по темі :






Популярні статті




Цікаві статті




Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації