СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігові доріжки Bronze Gym


Компанія Neotren GmbH, що володіє маркою Bronze Gym, доказує, що: професійне обладнання для залів зовсім не обов'язково має бути дорогим.

Вона випускає тренажери (в тому числі - бігові), які цілком можуть дозволити собі клуби економ-класу і середнього рівня.


Характеристики бігових доріжок Bronze Gym


бігові доріжки bronze gym

Всі бігові доріжки Bronze Gym розраховані на великі щоденні навантаження - близько 10 годин безперервної роботи в день.

Вони надійні, як за рахунок добротних комплектуючих (рам з високоміцної сталі та ін), так і за рахунок потужних моторів.

Багато тренажерів Bronze Gym оснащуються двигуном знаменитої японської компанії Fuji Electric Co.

Полотно доріжок просторе, з ефективною амортизацією (для її забезпечення використовуються спеціальні еластомери і подушки).

Комп'ютери цих пристроїв надають користувачеві широкий вибір готових параметрів для тренувань.

Кількість програм, як правило, прямо пропорційно ціні-якщо вам потрібен варіант дешевший, ви без проблем заощадите на необов'язкових опціях.

Приємним бонусом є звичайні для цих тренажерів вбудовані динаміки і вентилятори.

Вражаючі можливості бігових доріжок Bronze Gym роблять їх привабливими для покупців, які хочуть мати професійний агрегат у себе вдома.

Спеціально для таких клієнтів фірма зробила деякі особливо затребувані моделі складними-оснастила їх системами двофазної гідравліки.


Країна-виробник Bronze Gym продукції


Головний офіс компанії, що розробляє доріжки Bronze Gym, в Дюссельдорфі (Німеччина), однак її основні виробничі майданчики розташовуються в Тайвані та Китаї.

У Тайвані виготовляють переважно силові тренажери, в Китаї - кардіо.

Заводи фірми добре оснащені, всі етапи складання перевіряються на відповідність жорстким стандартам якості.

Neotren GmbH тісно співпрацює з конструкторським бюро Sportech e.l. (Тайвань) і дизайнерською студією Skrekkogle (Норвегія). Наприклад, хіт Bronze Gym T801 LC TFT є їх загальним дітищем.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації