СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігові доріжки AeroFit Professional


Ніша професійного спортивного обладнання порівняно вузька: виробникам зручніше орієнтуватися на широку аудиторію людей, що підшукують простий домашній тренажер.

Одна з небагатьох марок, відомих в першу чергу клієнтам фірмам- AeroFit Professional. Втім, бігові доріжки даного бренду користуються попитом і у пересічного споживача (такого, який готовий платити за пристрій для кардіо досить велику суму).


Відмінні риси бігових доріжок Аерофіт


бігові доріжки аерофіт aerofit professional

Головна якість хорошого тренажера для фітнес-клубу-надійність. Навряд чи варто розраховувати, що всі відвідувачі без винятку стануть дбайливо поводитися з дорогою конструкцією; серед користувачів напевно знайдеться хоча б один розтяпа, який заплутається навіть в найпростіших Налаштуваннях...

Доріжки AeroFit відрізняються високою якістю комплектуючих. Їх виробник ретельно перевіряє відповідність вихідних матеріалів технічним регламентам, прискіпливо контролює технологічний цикл на всіх його етапах.


Нові моделі доріжок Аерофіт обов'язково проходять серйозні тести, причому не тільки механічні, але і кліматичні:


  • на вібростенді і апаратах, що відстежують електричні параметри;
  • під екстремальним ваговим навантаженням,
  • в умовах морозу і спеки.

Ще один важливий факт: компанія може похвалитися добре збудованою системою сервісного (зокрема - гарантійного) обслуговування.


Коротко про фірму AeroFit Professional


На даний момент бренд належить тайванській корпорації DK City, яка тісно співпрацює з великою корейською фірмою Impulse Fitness. Він відомий на ринку спортобладнання з другої половини 80-х.

Заводи DK City розташовані в місті Тайчунг (Тайвань) і в КНР, головний офіс-в Тайчунгу.

До розробки лінійок бігових доріжок Аерофіт систематично залучаються фахівці зі Сполучених Штатів Америки.

Обладнання Aerofit реалізується більш ніж в 50 країнах світу.

Щорічно виробник випускає близько 100 новинок.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації