СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігові доріжки Winner Oxygen


Бігові доріжки Winner (Oxygen): огляди моделей, загальні ознаки
Знамениті лінійки тренажерів Winner/Oxygen / Carbon виготовляються компанією Neotren GmbH. Цей бренд, поряд з Torneo, вважається однією з найбільш популярних в Україні марок бігових доріжок.


бігові доріжки, winner, oxygen

На нашому сайті представлені огляди наступних моделей:


  • Oxygen Laguna
  • Oxygen Villa Deluxe
  • Oxygen Magma
  • Oxygen Riviera
  • Oxygen Premier
  • Oxygen Escalada

Відмітна особливість


Цікаво, що фірма має абсолютно виразне "обличчя". Її продукція зазвичай відрізняється наступними характеристиками:

Орієнтація в першу чергу на середню і високу цінові категорії при тому, що велика частина тренажерів - саме домашні пристрої. Зовсім дешевих виробів під маркою Оксіджен зазвичай не роблять.

Різні моделі нових лінійок досить сильно відрізняються одна від одної, в тому числі по дизайну. Очевидно, що фахівці фірми розробляють доріжки під конкретні запити реальних груп людей.


Віннер і Оксиджен-в чому різниця?


По суті, ні в чому; найчастіше назву моделі пишуть через слеш. А деяка плутанина виникає ось чому.

Спочатку існувала тайванська фірма Winner Fitness, контролювала значну частку ринку фітнес-товарів в Південно-Східній Азії.

Вона була створена близько 25 років тому. У 2010 році В структурі корпорації відбулися зміни, значну частку акцій викупила фірма Neotren, що займалася до цього дистрибуцією спортивного інвентаря інших виробників. Тоді назва була змінена, проте старий бренд також залишили в обороті, щоб не перекрити потік успішних продаж.

Виробничі потужності фірми розташовані в Тайвані та Китаї. Виробництво сучасне, високотехнологічне (в цехах використовують ліцензовані комплектуючі з Європи і США). До розробки зовнішнього вигляду нових моделей Oxygen-Winner залучаються дизайнери з різних країн.

В Україні продукція компанії продається досить широко і отримує в цілому позитивну оцінку (дивіться на початку статті посилання на відгуки про конкретні марки).

Вдалих Вам придбань!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації