СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо краще: бігова доріжка чи велотренажер?


Таке запитання виникає у багатьох людей. Зараз ми спробуємо порівняти ці два пристрої, щоб вам було простіше визначитися. Розглянемо окремо позитивні і негативні сторони даного спортінвентарю.


що краще бігова доріжка або велотренажер

Вибираючи, що краще: бігова доріжка чи велотренажер, важливо розуміти мінуси обох виробів. Ось основні з них:


Основне навантаження при тренуваннях на цих пристроях лягає на серце, дихальну систему, ноги та прес. До речі, під час бігу хребет і суглоби працюють активніше, тому тим, у кого з ними проблеми, більше підійде велотренажер. А на доріжці можна буде трохи збільшити навантаження на руки, наприклад, взявши гантелі в руки і т. п.

Дані пристрої можуть допомогти скинути вагу або підвищити тонус організму, але щоб істотно збільшити м'язову масу, потрібно буде вдаватися і до силових вправ.
Обидва тренажера, оскільки вони передбачають чималі фізичні навантаження, мають певні протипоказання, і нехтувати ними собі ж дорожче вийде.


Тепер повернемося до переваг – вони дуже схожі у бігової доріжки і велотренажера. При систематичних заняттях з їх використанням спостерігається:


  • Поліпшення стану кровоносної, а також дихальної систем.
  • Позбавлення від зайвої ваги.
  • Зміцнення м'язів.
  • Підвищення витривалості організму.
  • Зняття напруги.
  • Поліпшення стану шкіри і т. д.

На що потрібно дивитися, щоб вибрати бігову доріжку і велотренажер


Якщо ви вже визначилися з тим, що краще для вас: бігова доріжка або велотренажер, то можна переходити до вибору моделі, яка вас влаштує. При правильному підході знайти гідне пристрій можна досить швидко.


Отже. Ось ті моменти, на які не перешкодить звернути увагу:


  • Вартість.
  • Габарити. Для невеликої квартири можна доглянути складні моделі: в такому варіанті випускають і велотренажери, бігові доріжки.
  • Свої параметри. Обидва тренажера мають таку характеристику, як максимальна вага користувача – його потрібно врахувати. Розміри полотна доріжки, а також висота керма і сидіння у велотренажера – ці параметри також можна залишити без уваги. Їх бажано вибирати, виходячи зі свого зростання.

Тип пристрою: магнітний, електричний і т. д. Найчастіше можна спостерігати таку тенденцію: чим сучасніша модель, тим легше нею керувати, тим тихіше вона працює і тим легше її налаштувати.

Якщо у вас виникли деякі питання або ви просто хочете швидше вибрати відповідний тренажер, не відкладаючи, зверніться до фахівця. Хороший консультант підкаже вам, на які моделі краще подивитися, з огляду ваш бюджет, уподобання, стан здоров'я, ріст і т. д.


Працюйте над собою кожен день – адже бути в формі здорово!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації