СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ3 аргументи на користь кетогенної дієти


Дієта з бекону, авокадо і яєць виглядає заманливо, але чи варто відмовлятися від цукру, спагетті і хліба? Дізнайтеся, за рахунок чого кетогенна дієта може принести користь практично кожному.

3 аргументи на користь кетогенної дієти

У міру росту популярності кетогенної дієти фітнес співтоваристві, ви мимоволі починаєте приміряти її на себе і ставите питання, наскільки реальні обіцяні переваги. Але потім ви говорите собі: «Відмовитися від печива і хліба? Спасибі, але я пас". Раджу вам гарненько подумати і дати кетогенній дієті шанс. При грамотному використанні вона заряджає енергією, допомагає скинути вагу і сприяє довголіттю. І це не кажучи про те, що вам належить їсти дуже смачну їжу.


1. Заряд енергії


Всі ми стикалися з нещасливою енергетичною цукровою кризою. Самі того не помічаючи, ви поглинаєте цілий кульок улюблених цукерок, поки дивитесь фільм. Спочатку приходить почуття ейфорії і прилив сил, і ви готові пробігти марафон. Але через всього півгодини виникає відчуття, що сили покинули вас остаточно, і на відновлення піде не менше п'яти днів міцного сну. Виберіть не той тип вуглеводів, і рано чи пізно вас накриє енергетична криза.

Поїдання неправильних вуглеводів у великих кількостях може привести до того, що ви будете кататися на енергетичних американських гірках день у день. Такі вуглеводи миттєво провокують піковий підйом цукру крові, змушуючи інсулін підчищати за вами і знижувати рівень глюкози до нормальних показників. Враховуючи, що глюкоза є головним джерелом енергії для головного мозку, такі перепади її концентрації в крові призводять до занепаду сил і зниження уваги. Але що якщо вам не доведеться покладатися на безперервний приплив вуглеводів заради збереження стабільного рівня енергії?

У багатій жирами кетогенній дієті рівень енергії не буде таким непостійним, оскільки не буде різких стрибків цукру крові. В ній немає місця білому рису або шоколадним батончикам, які викликають раптовий підйом і подальший обвал концентрації глюкози, а є лише нескінченний потік енергії у формі жирів (кетонові тіла і жирні кислоти).


2. Зниження ваги


При думках про зниження ваги на розум, як правило, приходять дієти з малим вмістом жиру. Навіщо, питається, їсти більше жиру, якщо саме від жиру ви так хочете позбутися? На ділі виявилося, що багата жирами кетогенна дієта дає прекрасні результати при схудненні і може стати куди більш вдалим вибором для зниження маси тіла, ніж традиційне низько жирове меню. Споживання жирів, передбачене в рамках кето-дієти, допоможе вам скинути вагу.

Журнал «Харчування і метаболізм» опублікував цікаве дослідження. Учасників експерименту розділили на дві групи. Дефіцит 500 калорій у всіх, але перша група сиділа на кето-дієті з дуже низьким вмістом вуглеводів, а друга дотримувалася низько-жирової (25% від загальної калорійності) дієти.

Незважаючи на ідентичний дефіцит калорій, учасники групи кето-дієти в підсумку домоглися більшого зниження маси тіла, відсотка жирової тканини і специфічного вісцерального жиру, ніж група на низько-жировому раціоні.


3. Тривалість і якість життя


Кетогенна дієта зміцнює здоров'я, оскільки знижує ризик розвитку метаболічного синдрому. Метаболічний синдром - це сукупність факторів ризику серцево-судинної патології, яка, як відомо, впевнено лідирує в списку причин смертності в світі. До цих чинників ризику відноситься абдомінальне ожиріння (надлишок жирової тканини в області живота), підвищений артеріальний тиск, високий рівень тригліцеридів крові, підвищення показників глюкози на зниження холестерину ЛПВЩ («корисний холестерин»). Кето-дієта зміцнює здоров'я, знижуючи ризик багатьох хронічних захворювань.

Кожен з цих факторів підвищує ризик розвитку серцево-судинних захворювань, не кажучи вже про цукровий діабет і інсульт. На щастя, кетогенна дієта збільшує запас міцності серця і судин і значно знижує ймовірність зіткнутися з одним з вище згаданих факторів ризику.


З чого почати?

Для початку потрібно дізнатися про всі тонкощі кетогенної дієти. Тут чимало запитань і найдрібніших деталей. Доведеться витримати дуже непросту фазу адаптації, але як тільки труднощі залишаться позаду, ви опинитеся на вірному шляху до успіху і поставленим цілям. І тоді приготуйтеся сповна відчути переваги, які пропонує кетогенна дієта!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації