СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБіла дієта


Біла дієта має таку назву із-за можливості вживати тільки молочні і кисломолочні продукти, а також фрукти. Благотворний вплив раціону харчування білої дієти на організм очевидно. Корисні бактерії, що знаходяться в кефірі, ряжанці або йогурті очищають кишковик, виводячи шлаки і токсини, таким чином, нормалізується робота шлунку, кишковика і увесь травний процес. А це у свою чергу позитивно позначається на фігурі.

Продукти, рекомендовані білою дієтою, багаті кальцієм, фосфором і вітаміном D, від яких залежить здоров'я зубів, міцність кісток, краса волосся і пружність шкіри.
Білої дієти слід дотримуватися від 3 до 7 днів. За цей період часу можна втратити до 5 кілограм зайвої ваги.

Раціон харчування білої дієти дозволяє вживати наступні продукти: молоко, йогурт, ряжанку, кефір, сир, сметану і солодкі фрукти (наприклад, банани, виноград). Цитрусові і кислі фрукти не бажано.


Меню біло дієти на кожен день


Сніданок


Натуральний домашній йогурт, фрукти, молоко з медом.


Другий сніданок


Вівсяна або гречана каша, зварена на молоці або воді або сир (120 грам) і склянка молока.


Обід


Відварене домашнє яйце, сир з фруктами, склянка кефіру або натурального домашнього йогурту без цукру.


Вечеря


Фрукти, склянка кефіру або йогурту.
За годину до сну дозволяється випити склянку кефіру або ряжанки.


Біла дієта категорично забороняє вживати каву, чай, цукор, солодкі газовані напої, майонез і борошняні вироби. А ось випивати склянку води впродовж дня за 45 хвилин до і після їди можна.

Якщо ваш організм не звичний до великої кількості молочних продуктів, то вірогідне виникнення розладу шлунку. Це тимчасове явище, можна розв'язати цю проблему медикаментозним способом і через пару днів кишковик нормалізує свій робочий процес.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації