СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВиноградна монодієта


Будь-який тип харчування, а особливо такий убогий, як монокомпонентний, повинен враховувати безліч параметрів окрім калорійності раціону. Одним з такого роду правил є сезонність натуральних продуктів.

По-перше, цьому є певна генотипічна схильність, що дозволяє легше переварювати і засвоювати такі продукти, по-друге, вирощений в термін овоч або фрукт, хоч якась гарантія малого вмісту шкідливих хімічних реагентів.

виноградна монодієта

Виноградна монодієта відноситься до осінніх дієт. Хоча виноград і не відноситься до продуктів, які показані під час дієтичного харчування, оскільки має велику калорійність, але коли ми сідаємо на виноградну дієту це має на увазі урізування калорій за рахунок інших продуктів, тому в цьому сенсі монодієта на винограді ні чим не відрізняється від інших дієт. Варто також врахувати, що існує цілий напрям - ампелотерапія. Що полягає в лікуванні виноградом. Єдине, що потрібно строго дотримувати на виноградній монодієті - нічого, окрім винограду і води! Поєднання винограду з жирами або швидкими вуглеводами можуть бути згубні для вашої фігури.
Позитивні і негативні сторони монодієти на винограді


Вживана у свій сезон виноградна дієта допоможе не лише значно схуднути, але і підготує організм до убогої, в поживному сенсі, зими, допоможе запастися вітамінами. М'яко очистить ваш травний тракт (при деяких хворобах ШКТ виноградна монодієта показана, як лікувальне харчування).

Значним мінусом дієти є строге протипоказання для людей хворих цукровим діабетом, як і схильних до нього. А це велика частина людей тих, що мають значну зайву вагу. Також виноградна моно дієта не рекомендується вагітним і годуючим жінкам, а також дітям.


Нюанси виноградної дієти


Для входження у виноградну моно дієту вимагається певний час (різкий перехід протипоказаний).

Спочатку виключте з раціону продукти тваринництва і їх компоненти, одночасно урізаючи добову калорійність продуктів, що приймаються. Потім скоротіть кількість рослинних жирів і бобових. Якщо у вас цей процес пройшов безболісно, то можете сміливо сідати на виноградну монодієту.

Їсти дозволяється виключно виноград, але у будь-якій потрібній кількості. Пити можна тільки воду, і не менш 2-х літрів в добу. Обмежень за тривалістю не існує. Слід прислухатися до свого організму. Вважається, що триденної дієти цілком достатньо для помітних позитивних зрушень, хоча і доба на винограді дає значний ефект, який відчувається усім тілом

Виноградна монодієта, як розвантажувальний день не несе негативних моментів, чого не можна сказати про триденну і більше дієті. Єдине, що варто розуміти: За три дні, навіть повністю голодуючи, схуднути можна максимум на 300 грам. Звичайно, якщо за схуднення приймати втрату жирової тканини, а не обезводнення організму і очищення кишковика.
Інші статті по теміПопулярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації