СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДієта Поліцеймако


Михайло Поліцеймако - відомий актор і телеведучий. Нещодавно Михайло кардинально перетворився - схуднув на 20 кілограм. Багатьох людей зацікавило, яким чином Поліцеймако вдалося так швидко позбавитися від зайвої ваги і що з себе представляє дієта Поліцеймако. Річ у тому, що актор нещодавно взяв участь в програмі "Подаруй собі життя", в якій дієтологи і лікарі підказали йому правильний і здоровий спосіб для схуднення. У зв'язку з цим, Михайло кардинально поміняв сой спосіб життя - відмовився від шкідливих звичок і скоректував свій раціон харчування відповідно до рекомендацій фахівців.


Михайло Поліцеймако відмовився від таких продуктів як:


- копченина і ковбасні вироби;
- цукор;
- білий хліб;
- кондитерські вироби і солодощі;
- газовані напої;
- фаст-фуд;
- кетчуп, майонез;
- жирні продукти;
- смажена їжа на маслі;
- шоколад.


Тепер основу раціону харчування актора складають наступні продукти:


- овочі і фрукти;
- мед (заміна солодкому);
- морепродукти;
- пісні сорти м'яса і риби.


Також Поліцеймако дотримується принципів роздільного харчування і один раз в тиждень проводить розвантажувальний день на овочах і фруктах.
Окрім вище згаданого, актор за порадою дієтологів і фітнес – інструкторів активно зайнявся спортом. Для підтримки м'язової маси він займається плаванням, часто здійснює активні прогулянки на свіжому повітрі і велопробіги.
Інші статті по теміПопулярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації