СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕРозтяжка після тренування


Багато спортсменів помилково нехтують таким аспектом, як розтяжка м'язів. У той час як розтяжка після тренування має дуже важливе значення не тільки для динаміки розвитку, але і для спортивної результативності. Виконання розтяжки після занять спортом збільшує кінцевий результат до 10%, що може стати вирішальним фактором при оцінюванні результатів на змаганнях. Більш того, для виконання цієї процедури досить пари хвилин часу, її можна виконувати без сторонньої допомоги і спеціального обладнання. З фізіологічної точки зору це пояснюється наступним.


розтяжка після тренування

В результаті високих фізичних навантажень відбувається скорочення м'язів, які ще деякий час залишаються в такому стані. І до тих пір, поки м'язи не повернуться в базове положення, виконувати повноцінне тренування неможливо. Тому спортсмени, які регулярно виконують розтягування м'язів, значно швидше відновлюють свої сили і досягають більш високих результатів. Крім цього розтяжка після тренування сприяє розкутості м'язів, що робить їх більш гнучкими і витривалими.

У тих спортсменів, які не приділяють належної уваги процедурі розтягування, м'язи з часом звикають до заданого обсягу, що перешкоджає їх зростанню в перспективі. Це обумовлено тим, що скорочення м'яза обмежена межею її розтягування, з цієї причини м'яз з часом скорочується значно менше, і результати погіршуються.

Таким чином, розтягування є обов'язковим заходом, який слід виконувати для всіх груп м'язів (чотириголовий м'яз стегна, м'язи грудей і спини, а також біцепс і трицепс).

Техніка розтягування м'язів дуже проста, головне робити це гранично статично, без різких рухів і зайвих зусиль, які можуть призвести до травм. Після того як розтягування досягне максимуму, при якому буде відчуватися легкий біль, це положення необхідно зафіксувати на 1 хвилину. Дотримання даних рекомендацій дозволить виконувати процедуру розтягування максимально безпечно і ефективно.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації