СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПочніть свій день з посмішки


Як зробити своє пробудження приємним, а ранок робочого дня — добрим? Ми допоможемо вам порадами!


почніть свій день з посмішки

1. Мелодія на будильник!


Ніжна, мелодійна музика на ваш будильник, яка буде сприяти поступовому пробудженню організму від сну. Ставте будильник на 10 хвилин раніше, щоб ви змогли трохи поніжитися в ліжку.
Гучний і енергійний дзвінок будильника розбудить вас різко і раптово, що швидше за все спровокує головний біль, дратівливість протягом всього дня.


2. Помічайте приємні моменти!


Зверніть увагу на ті моменти і речі, які ви зараз сприймаєте як належне. Наприклад, як сонце намагається заглянути вам у вікно, через штори, на кімнатні квіти, на вашу другу половинку, сплячу біля вас!


3. Вода!


Прийміть душ! Він не повинен бути гарячий, тому що тоді ви захочете повернутися в ліжко і додивитися свій сон, а протягом дня будете хотіти спати і почувати себе втомленим. Душ не повинен бути холодний, тому що це може бути небезпечно для здоров'я. Краще всього для пробудження підійде теплий душ! Використовуйте гель зі смаком фруктів з освіжаючим ефектом, такі наприклад як кавун, диня, м'ята. Таким чином ваше тіло прокинеться і ви будете готові до нового робочого дня! Радимо вам співати в душі — це сприяє гарному настрою протягом всього дня!


4. Харчуйтеся вранці повноцінно!


Фруктовий салат, вівсяна каша з молоком ідеально підходять для повноцінного сніданку, щоб підбадьориться і зарядитися новими силами для майбутнього робочого дня. Завершіть ваш сніданок чашкою чаю або кавою з вершками!


5. Разом веселіше!


Що може підняти настрій і зарядити позитивними емоціями? Сніданок з коханою людиною! Для спільного прийняття ранкової трапези навіть можна трохи запізнитися на роботу.


6. Слухайте улюблену музику!


Збирайтеся на роботу під улюблену музику! Ритмічні звуки посприяють вам налаштуватися на позитивний лад і ви у відмінному настрої проведете ваш день, до того ж під музику робити сніданок набагато швидше і приємніше!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації