СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕКросфіт для початківців


CrossFit по праву вважається одним з найскладніших і енерговитратних видів фітнесу. Сама назва cross (перетинати) і fit (фітнес) говорить про те, що цей напрямок увібрав в себе елементи безлічі спортивних дисциплін. Вибравши цей напрямок, Ви назавжди забудете про монотонні тренування і нудні повторення одної і тої ж вправи.

Отже, кроссфіт – це високоінтенсивні тренування, які базуються на поєднанні елементів важкої атлетики, аеробіки, бодібілдингу, класичної гімнастики та гирьового спорту. Тривалість кругового тренування становить 45-60 хвилин. У неї входить кілька основних комплексів вправ на різні групи м'язів, наступних один за одним в певному порядку. Типове заняття може бути скомбіновано з лазінням по канату, роботи з гантелями, спринтерського забігу, перекочування важких покришок, гімнастичних вправ на кільцях і т. д. На цих тренуваннях вам точно ніколи буде нудьгувати!


кросфіт для початківців

Результат кросфіт-тренувань


Що дає кроссфіт? Перш за все, силу і витривалість, але не тільки.

Кожен з комплексів, що складають Кроссфіт-тренування, виконує свою функцію:


  • кардіонагрузки сприяють інтенсивному спалюванню жиру
  • гімнастика виробляє гнучкість і рівновагу, покращує координацію
  • вправи з вільними вагами збільшують м'язову і загальну витривалість, підвищують стійкість до навантажень

Ефект кроссфіт-тренувань – всебічна фізична підготовка і сильне, красиве тіло. Універсальність CrossFit дозволить вам досягти практично будь-яких поставлених завдань: швидко позбутися від зайвих кілограмів, домогтися рельєфності тіла, зробити його більш витривалим і сильним. Ця програма ефективна як для підготовки професіоналів до змагань, так і для тих, хто просто підтримує спортивну форму, вона +-хороша як для досвідчених атлетів, так і для новачків.


Принципи кросфіту


Технічність, регулярність і інтенсивність - ось три основні принципи, яких необхідно дотримуватися на заняттях CrossFit, щоб швидше отримати результат і домогтися поставлених цілей.

Точність виконання вправ дуже важлива для високоінтенсивних видів фітнесу. І тому тренування кроссфіт для початківців проводяться в більш спокійному темпі. Це дозволить новачкам відточити коректне виконання елементів і уникнути травм в більш швидкісному режимі.

Регулярність відвідування кроссфіт-тренувань також має величезне значення, можна сказати, що від неї залежить половина успіху. Найбільш результативний режим занять можна описати послідовністю 2-1-2-2, тобто два дні поспіль тренування і один день відпочинку, далі два тренувальних дні і два дні відпочинку.


Кросфіт з чого почати?


Для початківців кроссфітерів ми публікуємо кілька порад, дотримуючись яких можна легко пройти адаптацію до тренувального процесу.

Приходьте на заняття в зручному одязі та взутті. Він повинен бути вільним, не сковувати рухи-наприклад, легкі шорти, бавовняна футболка, і надійні, стійкі кросівки, комфортні для активних переміщень і стрибків.

Дотримуйтесь рекомендацій наших тренерів. Вони підберуть найбільш підходящі вам вправи і їх послідовність з урахуванням поточної фізичної форми і можливих знань спортивних технік.

Обов'язково робіть розминку. У зв'язку з тим, що кроссфіт є силовим функціональним тренінгом, поєднуючи гімнастичні трюки і елементи важкої атлетики, дуже важливо добре підготувати м'язи, суглоби і зв'язки, щоб уникнути травм.

Розминка перед тренуванням також готує дихальну, серцево-судинну і опорно-рухову системи до навантажень основного кроссфіт тренування.

Харчуйтеся збалансовано. На спортсмена, що тренується за цією програмою, припадають колосальні навантаження, саме тому його харчування повинне бути максимально збалансовано за якістю та енергетичною цінністю продуктів для швидкого відновлення витраченої енергії.


Програми CROSSFIT

У фітнес клубах досить часто для вас пропонуються наступні напрямки CrossFit:

Beginner Level-програма Кроссфіт для початківців, що допомагає їм плавно увійти в тренувальний процес.


CrossFit — це класика, яка підійде як для початківців, так і для досвідчених спортсменів. Тут робиться наголос на розвиток всіх фізичних якостей, включаючи силу, витривалість, гнучкість, спритність і витривалість.

Gymnastics — цей напрямок оцінять ті, хто хоче освоїти такі складні гімнастичні елементи, як стійка і ходьба на руках, виходи на кільцях і турніку.

Gym Class-напрямок, здатний замінити відвідування тренажерного залу. Воно засноване на роботі з вільними вагами і проходить в міні-групах.

Obstakle Racing — спеціальний комплекс для професійних спортсменів для підготовки їх до гонки перешкод будь-якого рівня складності.

CrossFit Kids — унікальна програма, розроблена спеціально для фізичної підготовки дітей з урахуванням їх вікових особливостей.

CrossFit WOMEN - Тренування створено спеціально для дівчат з урахуванням особливостей будови і функціонування жіночого організму.

Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації