СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАноректики або пригнічувачі апетиту


Аноректики або пригнічувачі апетиту - це широкий клас фармакологічних препаратів і спортивного харчування, для досягнення ефекту пригнічення апетиту. А зниження апетиту, кінець кінцем, сприяє зниженню маси тіла. Аноректики впливають на центр голоду головного мозку, пригнічують апетит і активують центр, що відповідає за насичення організму.

Дуже часто аноретики в спортивному харчуванні застосовуються в жироспалювачах (термогеніках). Як правило, усі жироспалювачі прискорюють метаболізм, активують діяльність центральної нервової системи і пригнічують апетит.


Аноректики спортивного харчування


Phenphedrine
Adipozin
Lipovox
Colonoxy
Testoripped


Пригнічувачі апетиту у фармакології


Фармакологічні препарати вважаються найбільш потужними і ефективними пригнічувачами апетиту. По основному механізму дії вони діляться на дві групи: адреналіноподібні (стимулюючі ЦНС) і серотоніноподібні.


До першої групи відносяться:


Амфепрамон (Фенпранон)
Амфетамін
Дезопимон
Мазиндол
Сибутрамин (Меридиа)
Дазиндол


До другої групи відносяться:


Сибутрамин (Меридиа)
Дексфенфлурамин
Денфлурамин
Флуоксетин


Побічні ефекти від аноретиків і шкода що наноситься здоров'ю


Аноректики далеко не нешкідливі, а більшою мірою - небезпечні для здоров'я людини. Їм властиві симптоми перезбудження центральної нервової системи - збудження, безсониця, гіперактивність і так далі. Аноректики можуть чинити вплив і на серцево-судинну систему - підвищують артеріальний тиск, збільшують частоту сердечних скорочень, і, відповідно, в міокарді збільшується потреба в кисні, підвищується інсулінорезистентність (знижується чутливість тканин до інсуліну).

Нині багато препаратів не рекомендуються до прийому. Бенфлуорекс - побічним ефектом препарату може стати сердечна недостатність і ушкодження клапанів серця. Фенфлурамин - здатний викликати ушкодження сердечних клапанів, легеневу гіпертензію, а також фіброз міокарду і інші побічні ефекти.

Окрім небезпечних аноректиків також існують і відносно безпечні. До них можна віднести Сибутрамин і Флуоксетин. У дуже окремих випадках ці препарати здатні викликати ажитацію, коливання тиску і безсоння.

Спортивне харчування дуже рідко буває з яскраво вираженою анорексигенною дією. Пригнічувачі апетиту в спортивному харчуванні, як правило, представлені термодженериками.

Побічні ефекти термодженериків залежать від їх складу.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації