СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕХарчування для схуднення


Тижневий план харчування і 15 кращих продуктів для спалювання жиру.1. Волоські горіхи


Альфа-ліноленова кислота (Омега-3) міститься в усіх видах горіхів, але як правило, в дуже малих кількостях (на відміну від моно ненасыщенных жирів).

Проте волоські горіхи вважаються рекордсменом за вмістом жирних кислот Омега-3.

Так, 30 грам волоських горіхів забезпечують майже 3 грамма альфа-ліноленової кислоти.


2. Імбир


Упродовж багатьох століть імбир застосовується людиною для нормалізації роботи ШКТ, а також для профілактики запалень, поліпшення кровообігу в м'язових тканинах і прискорення темпів відновлення м'язів.

Крім того, доведено, що імбир стимулює розщеплювання жирів в організмі.


3. Вівсяні пластівці


Повільно засвоювальні вуглеводи, сприяючі підтримці нормального рівня цукру і інсуліну в крові, що, у свою чергу, сприятливо позначається на розщеплюванні жирів.

Так, в ході проведення наукового дослідження було встановлено, що атлети, які вживали повільно засвоювальні вуглеводи вранці, спалювали більше жиру впродовж дня і під час тренувань, чим атлети з контрольної групи, які вживали легкозасвоювані вуглеводи.


4. Авокадо


Моно ненасичені жири з авокадо використовуються в якості палива під час фізичних навантажень, що сприяє швидкому схудненню.

Крім того, до складу авокадо входить дуже цікавий вуглевод - манногептулоза (цукор, що гальмує вироблення інсуліну і посилює засвоєння кальцію). Чим більше манногептулозы в організмі, тим швидше людина худне.


5. Лосось


Лосось - одне з кращих джерел незамінних жирних кислот Омега-3: эйкозапентаенової (ЭПК) і докозагексанової (ДГК). На відміну від насіння льону, що поставляє в організм попередника цих кислот, лосось забезпечує вступ ЭПК і ДГК в чистому вигляді.

Тобто, ми отримуємо жирні кислоти, які прискорюють спалювання жиру і блокують його накопичення в організмі.


6. Соя (соєві боби)


Соя - це джерело соєвого білку, ефективність якого в плані набору м'язової маси не поступається іншим видам протеїну (з сироватки або яловичини).

Крім того, соя сприяє схудненню (завдяки зниженню апетиту і зменшенню калорійності їжі).


7. Вода


Цілком можливо, що це кращий помічник у боротьбі із зайвими кілограмами. Результати наукових досліджень показують, що 2 чашки холодної води збільшують швидкість обміну речовин на 30%.

Учені визначили, що якщо людина випиватиме по 2 чашки холодної води перед сніданком, обідом і вечерею, то витрата енергії в річному численні збільшиться на 17400 калорій, що відповідає більш ніж двом кілограмам жиру!

Вода - це, можливо, кращий помічник у боротьбі із зайвими кілограмами.


8. Насіння льону


Містять незамінну альфа-ліноленову кислоту (Омега-3). Встановлено, що жирні кислоти Омега-3 активують гени, стимулюючі розщеплювання жирів, і пригнічують гени, прискорюючі накопичення жирових відкладень.


9. Грейпфрут


В ході дослідження, проведеного фахівцями з клініки ім. Скриппса (Сан-Діего, Каліфорнія), було виявлено, що люди, які з'їдали по пів грейпфрута або випивали по 240 мл грейпфрутового соку три рази в день (дотримуючись стандартної дієти), втрачали в середньому по 2 кг впродовж 12 тижнів; причому деякі учасники скидали більше 5 кг без ніякої дієти взагалі!

Очевидно, такі результати є свідченням того, що грейпфрут знижує рівень інсуліну в крові. Крім того, в грейпфруті міститься т.з. нарингин - з'єднання, яке перешкоджає відкладенню жирових запасів.


10. Мед


Так, це цукор, але він має відносно низький глікеміческий індекс. Підтримка низького рівня інсуліну - важлива і необхідна умова у боротьбі із зайвими кілограмами.

Мед також є багатим джерелом метаболітів окисі азоту; простими словами це означає, що він прискорює розщеплювання жирових клітин в організмі.


11. Арахісова паста


Ще одне джерело моно ненасичених жирних кислот, необхідних для схуднення. Іронія в тому, що багато виробників випускають арахісову пасту з пониженим вмістом жиру!

Зрозуміло, корисні мононенасичені жири вони замінюють вуглеводами, зокрема цукром. Уникайте таких продуктів.

Купуйте натуральну арахісову пасту, яка не містить шкідливих трансжирів.


12. Яйця


Так-так, ми згадували про яйця, коли розглядали список продуктів для набору м'язової маси. Так чому ж вони включені ще і сюди?

Результати наукових досліджень дозволяють припустити, що люди, які снідають яйцями, не лише вживають менше калорій впродовж дня, але і легше позбавляються від зайвих кілограмів.


13. Перець чилі


У гострому перці міститься активний інгредієнт капсаіцин - хімічна сполука, здатна стимулювати розщеплювання жиру, а також зменшувати відчуття голоду і тягу до їжі.

Ефективність капсаіцина підвищується у поєднанні з кофеїном.


14. Брокколі


Цей волокнистий овоч не може похвалитися високим вмістом вуглеводів або калорій, але він забезпечує почуття ситості - і це одно з його головних властивостей.
Брокколі забезпечує почуття ситості - одно з корисних властивостей цього овоча.

Крім того, цей вид капусти багатий фітохімічними з'єднаннями, стимулюючими розщеплювання жирів.


15. Оливкова олія


Оливкова олія, як і авокадо, - цінне джерело мононенасичених жирів.

Вони не лише знижують рівень "поганого" холестерину в крові, а ще і нормалізують роботу серцево-судинної системи, але і використовуються організмом в якості палива, тобто ви можете бути упевненими, що ваша талія не збільшиться в в діаметрі.


Тижнева програма харчування для схуднення


Приклад тижневого плану харчування для схуднення розроблений для жінки вагою 63 кг. Якщо ви займаєтеся інтенсивною тренувальною програмою і бажаєте позбавитися від зайвих кілограмів, то слід керуватися наступним правилом - в добу на один кілограм маси тіла необхідно отримувати приблизно 27 калорій.

Тобто, для жінки вагою 49,5 кг добовий калораж повинен складати 1320 калорій; для жінки вагою 67,5 кг приблизно 1800 калорій.

 

Понеділок

 

Калорії: 1565
Білки: 185 г
Вуглеводи: 65 г
Жири: 65 г
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації