СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕГейнер спортивне харчування для ектоморфів


Для більшості чоловіків, котрі займаються у тренажерних залах основною проблемою є набір маси. Для деяких це і зовсім стає неймовірним випробуванням, так як зараз стає все більше людей, які мають статуру ектоморфа.

Ектоморф – людина, що має худорляву статуру, короткі м'язи і прискорений метаболізм.
Основним методом лікування такого діагнозу можна назвати лише один – багато і часто харчуватися. Головними мікроелементами, необхідними для набору маси ектоморфа, є вуглеводи. Вуглеводи підвищують глікогеновий запас, що в свою чергу призводить до накопичення великої кількості енергії, необхідної для проведення якісних тренувань.

Як всі знають і багато хто на власному досвіді, часто харчуватися вуглеводними продуктами в необхідному обсязі дуже складно, кращим продуктом у цій ситуації доводиться гейнер. Гейнер – це суміш швидко засвоюваних вуглеводів і швидких білків, а так же набір життєво важливих вітамінів і мінералів.


Скільки потрібно приймати гейнера?


Гейнер можна і потрібно приймати від 2 разів на день і частіше, він не завдає абсолютно ніякої шкоди, а навіть навпаки, позитивно позначається на здоров'ї, впливає і на збільшення загальної маси спортсмена.

На думку експертів і професійних спортсменів, кращим часом для прийому гейнера є проміжки між основними прийомами їжі, відразу ж після сну, і в обов'язковому порядку перші півгодини після тренінгу. Такий метод вживання гейнера, дозволить тренуватися спортсмену, набрати жадану масу за найкоротші терміни.

Гейнер – це одна зі спортивних добавок, дія якої не можна і неможливо оскаржити. Доказова база гейнера зафіксована десятками років використання спортсменами професійного та аматорського рівнів. Про результативність цього виду спортивного харчування годинами розповідають багато відомих у всьому світі чемпіони з бодібілдингу та пауерліфтингу.

Серед найвідоміших бодібілдерів гейнери часто радять до вживання Джей Катлер, Роні Колман, Декстер Джексон, Річ Піана, Мартін Форд, а так само багато інших представників цього виду спорту. Серед пауерліфтерів достатньо буде зазначити лише одного з найвідоміших спортсменів своєї категорії відомого своїми мотивуючими роликами в інтернеті це всім відомий Сіті Флэтчер – трьох разовий чемпіон світу у підйомі штанги на біцепс і триразовий чемпіон світу у жимі лежачи, саме примітне в його кар'єрі, що він став непереможеним чемпіоном у бездопінговій категорії.


Який гейнер вибрати


Серед гейнерів професіоналами були названі кілька продуктів, які, на їхню думку, вважаються найкращими для вирішення проблем з набором маси, це такі продукти:


1. Serious Mass від Optimum Nutrition

2. Gain Fast від Universal Nutrition

3. True-Mass від BSN


Не варто вірити тим, хто ходить в зал і ні разу не пробував подібне спортивне харчування, а так само не варто слухати тих, хто не розуміє, як приймати його правильно і не може в зв'язку з цим отримати помітний прогрес від використання даної добавки.

Якщо тренуючий бажає набрати побільше маси, то обов'язково необхідно в першу чергу звернутися за допомогою до гейнерів, вони допоможуть вам піднятися на наступний щабель і знайти бажані обсяги.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації