СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк вибрати білковий коктейль або гейнер


Легковажне відношення до придбання біодобавок або медичних препаратів у кращому разі приведе до нульового результату або даремної витрати грошей, в гіршому - нанесе ущерб здоров'ю.


білковий коктейль чи гейнер

- перш ніж підібрати протеїновий коктейль треба вирішити - ДЕ . Магазин спортивного харчування має бути надійний і відомий, мати хорошу репутацію і відвідуваність . Інакше ви ризикуєте втратити гроші . Про шанобливе відношення до покупця говорять - наявність опису і складу кожного продукту, а так само попередження про можливі ускладнення.

- рейтинг фірми виробника так само має велике значення, купівля добавок від відомого бренду обійдеться дорожче, але при цьому можна бути упевненим - в упаковці знаходиться те, що заявлено за якістю (здоров'я) і по кількості (гроші).

- вибір виду білкового коктейля або гейнера залежить від мети, яку Ви переслідуєте, -
сироватковий протеїн швидко і легко засвоюється, має високу біологічну цінність - підійде перед тренуванням за 30 хв. або відразу ж після тренування (закрити білково-вуглеводне вікно)
яєчний і соєвий білки засвоюються повільніше, але і час дії більший - їх можна назвати універсальними

швидкість засвоєння казеїну повільна, має тривалу дію, особливо цінний при тривалих перервах в їді

для збільшення загальної маси тіла і заповнення енерговтрат добре підходить гейнер
Можна знайти добавки з комбінованим складом або ж підбирати окремо на власний розсуд.

- Міра засвоєння білків залежатиме від різноманітності елементів присутніх в добавках, від повноти усіх поживних речовин, що поступають, -

у білковій складовій варто приділити увагу незамінним амінокислотам - триптофан, фенілаланін, лізин, треонін, метіонін, лейцин, ізолейцин, валін, аргінін, гістидин (аргінін наприклад стимулює вироблення гормону росту)

вітаміни - В Е, мікроелементи - фосфор, цинк, селен мають велике значення для відновлення і росту м'язів.

- кожен спортсмен потребує речовин для зміцнення суглобів і зв'язок (колаген, глюкозамін, хондроітин), а так само креатини (т.з. накопичувач енергії) - присутність цих елементів в коктейлях або гейнерах допоможе економити Ваші фінанси.

Який би продукт Ви не вибрали враховуйте, що надмірне вживання гейнерів веде до ожиріння, а зловживання протеїновими коктейлями може викликати проблеми з печінкою і нирками.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації