СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБодібілдінг для початківців


На першому етапі основним завданням бодібилдера є звикання до навантажень. Варто виконувати розтяжки і розминку для різних груп м'язів. Потім починається поступове збільшення навантажень. У виборі ваги варто також орієнтуватися на самопочуття. Працездатність людей може коливатися з різних причин. Головне не відступати від наміченої програми тренувань.

Бодібілдінг для початківців вимагає індивідуальний підхід до вибору навантаження. Багато в чому це залежатиме від того, наскільки активний спосіб життя вела людина. Можна також змінювати вагу снарядів і кількість повторень. Повторюючи вправи з легшими снарядами, нарощується мускулатура, а важча вага допомагає збільшувати об'єм м'язів і їх витривалість.

Щоб ефективніше тренуватися в першу чергу слід розібратися з тим, як саме працюватимуть м'язи при певних навантаженнях. У тілі людини є м'язи двох типів : що складаються з білих м'язових волокон і з червоних м'язових волокон. Червоні м'язи витриваліші при навантаженнях, а білі здатні на короткий час витримувати велике навантаження. Залежно від того, який тип м'язової тканини переважає, визначатиметься тип навантажень, який спортсменові буде легше переносити. При заняттях бодібілдінгом збільшується маса обох типів м'язів.
Бодібілдінг для початківців передбачає ретельний підхід до підбору вправ. Варто віддати перевагу тим, які допоможуть набрати м'язову масу. З часом можна додати ізолюючі вправи. З цієї причини не слід починати з чемпіонських програм.

Щоб зробити заняття бодібілдінгом ефективнішими слід дотримуватися правильного харчування і дотримувати режим відпочинку, який дозволить відновлюватися перед наступним тренуванням. Для прискорення росту м'язової маси використовуються різні добавки і коктейлі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації