СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБодібілдінг для підлітків


Бодібілдінг для підлітків початківців або короткий посібник для бодібілдінг новачків в тренуванні. Часто їх називають чайниками.

Чому чайники? А тому, що вразливі і легковірні підлітки у бодібілдінг спорті найчастіше відносять до своєрідної "групи ризику". Молоді початківці, що начиталися популярних і не завжди достовірних журналів, їм не дуже віриться, що прогрес в тренажерному залі складається з таких складових, як тривалі і часті тренування, спеціальні дієти, тренування на складних і дорогих тренажерах, фанатична прихильність до вимотуючих тренувань, а іноді і застосування анаболічних стероїдів.

Ні в якому разі не можна дозволяти початківцям підліткам відразу ж приступати до виконання важких силових вправ, дуже сильно себе виснажувати в тренажерному залі, який би генетичний потенціал не був закладений в організмі молодої людини. У юнаків в підлітковому віці ще не зміцніли кістки, тому великі навантаження можуть загальмувати природний ріст молодої людини.


- Більшість початківців у бодібілдінгу можуть приступати до занять з тренування з чотирнадцяти років, але тільки за умови, що тренування проводитимуться правильно і розумно, в такому віці небезпечно сильно нагружати організм.

- Помірні і безпечні тренування принесуть усім без виключення, початківцям практикувати бодібілдінг тренування, тільки піде на користь, особливо, якщо вони займаються ще і іншими видами спорту і беруть участь в змаганнях.
Бодібілдінг зміцнює м'язи, зв'язки і суглоби, внаслідок чого підлітки менш схильніші будуть до травм. Підлітки через свій вік не можуть займатися бодібілдінгом так само ефективно, як хлопці більш старшого віку, але і вони отримають багато користі від занять бодібілдінгом.

- Молодим, ще не сформованим хлопцям, корисні вправи без ваги , з своєю власною вагою : віджимання від підлоги, на брусах, підтягування на перекладені (турніку), скручування (прес) і гіперекстензія (качання спини) без додаткової ваги.

Якщо говорити про треніровки з штангою, то можна виконувати лише деякі вправи і то тільки під наглядом тренера. Ось такі вправи : жим штанги лежачи, біцепс, вправи на тренажерах, получити травму на тренажері практично не можливо в цьому є їх перевага, також зручніше тренуватись.

Потрібно забути про такі вправи як станова тяга і присідання зі штангою, тяга штанги в нахилі до поясу, в вашому віці небезпечно ще робити такі вправи, можна пробувати лише з малою вагою і вивчати техніку їх виконання. Багато початківців в бодібілдингу позривали собі спини получили травми , через те, що не правильно робили вправи, не знали техніки виконання, це була велика їхня помилка!

Також заблудьте про велику вагу і мале число повторень, це потрібно відкласти надовго. Вправи з максимальними вагами і одиничними повтореннями треба забути до тих пір, поки кості підлітка не зміцніють. Оскільки в такому віці юнаки дуже люблять змагатися, "хто підніме найбільшу вагу", "хто підтягнеться на перекладині з максимальною кількістю разів".

- Для забезпечення безпеки тренувань, новачки силового спорту повинні тренуватися тільки під спостереженням дорослого тренера або фахівця. Необхідно регулярно перевіряти тренувальні програми, наскільки вони добре підходять для тренувань саме такої вікової категорії. Дуже часто підлітки скаржаться на повільний розвиток мускулатури. Підлітки можуть зробити помилкові висновки, і сказати, що в усіх їх невдачах винна недосконала методика (програма). Насправді в даному випадку в усьому винен тільки вік.

Але не переживайте, бодібілдінг відкритий для початківців у будь-якому віці, головне правильний старт і терпіння!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації