СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАкне на курсі


Анаболічні гормональні препарати можуть спровокувати акне на курсі. Ті, хто тільки-тільки починає застосовувати ці гормони, всі ризики проявляються емоційно, однак, досвідчені користувачі, які вже звикли до цих гормонів, здатні міркувати і знайти всі причини, а потім намагаються знайти зв'язок між причиною, а також між наслідком. Давайте подивимося і розберемося в цій проблемі. З цією проблемою, як правило, стикається, як новачок, так і зрілий і професійний «юзер». Розберемося з проблемою стероїдного акне на курсі.


Гормони, які впливають на появу акне


Акне на курсі

Існують різні гормони, які впливають на те, щоб з'явилось акне. Найпоширенішими видами є:Акне на курсі допомагає визначити кількість цього гормону, а також дізнатися наскільки сильно він підвищується внаслідок «спілкування» чоловіки з надролонами або ж з таким препаратом, який має прогестагенну активність. Навіть в природних, тобто природних кількостях цей гормон впливає на появу акне. Чоловіки можуть істотно збільшити кількість цього гормону, якщо застосовувати надролон в спортивній практиці.

Це допоможе більше виробляти шкірне сало, а з наслідками такого виробництва слід ознайомитися ретельним чином. З точки зору профілактики акне зовсім не необачно прогестерон, а також різні препарати такої активності вважають абсолютно безпечною альтернативою для тестостерону. Прогестерон є ще одним важливим гормональним фактором, який утворює акне. Однак слід зауважити, що саме цей гормон вважається більше жіночим, так як у сильної половини людства присутня незначна кількість цього гормону.


Дигідротестостерон


Не секрет, що одним з важливих андрогенів для тих, хто займається спортом, є тестостерон. Тестостерон діє на м'язову клітку, і впливає тоді, коли він досягає необхідного андрогенного рецептора і коли з цим рецептором починається утворити зв'язок. Зазначимо, що акне на курсі дуже ефективно впливає на утворення м'язів і відмінно підходить, як для любителів, так і для професійних спортсменів. Ядро м'язової клітини під впливом тестостерону отримує специфічний сигнал, а у відповідь на це клітина починає виконувати відповідні функції. Наприклад:


  • відновлює гормон;
  • секретує інші фактори;
  • виробляє сало для шкіри і т. д.

Не дивлячись на те, що тестостерон вважається головним андрогеном, слід пам'ятати, що існують інші андрогени, які володіють великими здібностями і здатні більш ефективно впливати на м'язи спортсмена. Одним з таких андрогенів можна вважати дигідротестостерон. Цей вид андрогену вважається тестостероном похідного виду, а саме пов'язує тестостерон з відповідним ферментом.

Саме цей фермент проводиться різними тканинами людського організму. Себоциты - це спеціальні клітини, які специфічним чином відповідають за виробництвом сала. Зазначимо, що всіма андрогенними рецепторами він здатний зв'язатися саме андроген дигідротестостерон. Вони здатні також утворити специфічні ферменти, які дозволяють конвертувати гормони. З їхньою допомогою один гормон можна конвертувати в інший. Фермент виробляється печінкою, шкірою і простатою.

Для того щоб уникати розлад пилосебацоінного комплексу, потрібно пройти акне на курсі. Адже акне є саме розладом даного комплексу шкіри, в результаті чого утворюються специфічні клітини шкіряного сала.


Інсулін


Як вже зазначили, анаболічний гормон інсулін теж впливає на утворення акне. Вплив інсуліну на утворення акне проявляється за допомогою двох факторів:

  • інсулін резистентність;
  • збільшення чутливості відповідних рецепторів.

Багато хто думає, що інсулін допомагає збільшувати чутливість саме андрогенних рецепторів, які знаходяться в сальних клітинах шкіри. Можна сказати, що це не є дуже страшним фактором, однак не треба забувати про те, які гормони можуть з'єднуватися цими рецепторами – це андрогенні гормони. Серед цих андрогенних гормонів найсильнішим, який впливає на утворення акне і стимулює його розвиток, є дигідротестостерон. Відзначимо, що крім усього цього, на утворення акне впливають також негормональні фактори, а саме, жири, білки і вуглеводи.


Інсуліноподібний фактор росту


Багато джерел, які впливають на те, щоб утворилося акне, часто пов'язують з дуже цікавими факторами. Можна зустріти такі думки, що акне утворюється з допомогою гормону росту, а також з допомогою даного чинника. Зазначимо, що ці зв'язки неоднозначні. Всі ці думки були виведені після дослідження. Дослідження пройшли, як чоловіки, так і жінки.

В результаті акне на курсі намагалися встановити прямий вплив харчування і дієт на утворення акне. Були також конкретні думки, що акне утворюється і розвивається також через харчування. Зазначимо, що акне і інсулін, порушують нормальну роботу залоз сала, тому не допускається підвищений рівень даного фактору в крові. В результаті одного з експериментів таке підвищення було виявлено у жінок до 25 років.

Інша група цілих дванадцять тижнів на курсі приймала продукти і інші дієти, які містили низький рівень глікемічного індексу. В результаті у них в крові було виявлено мала кількість андрогенів і навпаки, підвищилася кількість концентрації білка 1-ого типу. Саме цей тип білка і пов'язує цей фактор росту. Слід зауважити, що високо пігментичні дієти сприяють тому, що в крові збільшується кількість інсуліну.
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації