СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк схуднути на 15 кг за 2 місяці


Худнути можна за тиждень, за місяць і навіть за два. В кожному окремому випадку будуть свої правила і вимоги. Але якщо зниження ваги за 5-10 днів може призвести до негативних наслідків, то поступове схуднення за місяць і більше є найбільш безпечним. Тому охочим позбавитися від зайвих кілограмів потрібно розібратися, як схуднути на 15 кг за 2 місяці.


Як схуднути за 2 місяці на 15 кг в домашніх умовах


Найпростіший спосіб схуднути на 15 кг за 2 місяці – використовувати дієту. Існує велика кількість варіантів і кожен підбирає для себе найбільш оптимальний. При цьому важливо, щоб протягом двох місяців в організм надходили всі необхідні речовини. Відповідно, раціон повинен бути різноманітним.

Як схуднути на 15 кг за 2 місяці

Найбільш адаптована для здорової людини дієта включає 7 етапів. Вона дозволить вам схуднути за 2 місяці на 15 кг:

Протягом п'яти днів потрібно вживати в їжу боби, картоплю, рисову кашу, а також пшеницю і перловку. Дозволяються горіхи і насіння. Пити сік, особливо томатний, і воду.

Протягом наступних п'яти днів допускається будь-яка зелень, овочі, коріння. І можна варити, тушкувати і вживати у свіжому вигляді. Заправляти салати можна олією або лимонним соком.
Далі йде період вживання фруктів. Дозволяються всі їх види, а також можна додавати ягоди. Пити можна мінеральну воду без газу, соки і трав'яні чаї.

Далі йдуть найскладніші дні. Протягом трьох діб можна їсти тільки сухофрукти в усьому їх розмаїтті та пити воду.

Впродовж трьох днів можна їсти фрукти в помірній кількості і мед. Пити дозволяється тільки воду.

Шостий етап має три ступені: перша – овочева, друга - фруктова і третя зернова. Всі за три дні.

Вже пройшов місяць і протягом наступних 30 днів дозволяється їсти практично всі продукти, крім жирне, копчене, борошняне і так далі. Один раз на тиждень організовується розвантаження з використанням тільки води.

Безумовно, витримати два місяці буде нелегко, але зате ефект не змусить себе чекати.


Чи можна поліпшити результати


Враховуючи, що період часу наданий достатньо великий, схуднути на 15 кг за 2 місяці можна буде і за допомогою вправ. В першу чергу, необхідні кардіотренування. Саме завдяки їм вдається запустити процес спалювання жирів і поліпшити метаболізм.

Для більш досвідчених можна запропонувати силові вправи. Важливою перевагою цієї методики є можливість не тільки знизити вага, але і підкоригувати тіло. Якщо ж поєднувати дієту і фізичні навантаження можна схуднути на 15 кг за 2 місяці без будь-яких негативних наслідків.

Поліпшити результати також можна за допомогою жироспалювачів. Це рослинні препарати з активними компонентами у вигляді екстрактів ефедри, кайєнского перцю, зеленого чаю, кави, гарцинії і так далі. До даної групи відносяться наступні найменування: Black Spider 25 Ephedra, Hellfire, Methyldrene-25, Diablos Hyperburn V-10.

Під впливом активних компонентів поліпшується обмін речовин і підвищується метаболізм. Клітини жиру починають розсмоктуватися і при цьому виділяють енергію. Останнє дає можливість витратити її на тренування, досягти більш високого результату.

Плюсом є і те, що жироспалювачі пригнічують апетит. Завдяки цьому, будь-які обмеження їжі проходять більш м'яко. До того ж засоби не мають протипоказання і побічних ефектів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації