СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЯк налаштувати себе на схуднення


Не залежно від того з якою метою проводиться дієта, нехай це лікувальне голодування або ж з метою позбавлення від зайвої ваги, без належної психологічної підготовки людині важко буде впоратися із завданням і все може завершитися плачевно. Процес може супроводжуватися нервовими зривами, поганим настроєм, плаксивістю, а також може просто зірватися дієта. Щоб цього не сталося, слід відповісти на питання "Яка у мене статура?" і морально підготувати себе до змін в режимі харчування.

як налаштувати себе на схуднення

Мотивування


Без мети складно робити хоч що. Особливо це стосується дієт. Перш ніж складати своє меню і графік фізичних вправ, слід задати собі питання про потреби дієти, для якої мети і варто задумане таких жертв? Тільки при впевненій позитивній відповіді можна приступати до боротьби із зайвою вагою. Але не варто забувати ставити собі ці запитання щодня, а також нагадувати для чого це робиться і що в підсумку можна отримати.


Визначення з пропорціями


Слід також зрозуміти, до якого розміру слід схуднути. Для стимулювання підійде особиста фотографія, на якій ваша фігура була ідеальних пропорцій або ж будь-якої іншої дівчини, фігура якої для вас мрія. Розміщуються фото на видних місцях дома або на робочому столі на роботі. Ці нагадування дозволять вам не відступати від своєї мети.


Заводимо щоденник


Щоденник створюється для того, щоб щодня писати в ньому свої досягнення. Навіть, якщо вони незначні, все одно їх слід вносити. Навіть, якщо ви замість звичайних двох морозив з'їли одне, це вже один з безлічі кроків на шляху досягнення мети.

Крім цього слід писати нові мотиваційні завдання для себе. Це також принесе належний ефект. Знову ж таки не забуваємо про питання, Яка у мене статура?

Поступово ведення щоденника буде приносити тільки позитивні емоції, як і сам процес схуднення. Такий спосіб життя стане звичкою.


Думаємо про хороше


Навряд чи у вас вийде позбутися від зайвих кілограмів, коли дієта застосовується в якості покарання самому собі, наприклад, за надмірну любов до солодкого. Такий примус не принесе результату, а тільки призведе до зриву і встигші зниклі кілограми знову повернуться в подвійному розмірі.

Для цього потрібно налаштувати себе на позитивний лад, усвідомити, що те, що відбувається – це на благо вашому організму. Добре допомагають підняти настрій відвідування фітнес салонів, масажних кабінетів та спілкування з однодумцями. Піде на користь і спілкування з психологом, який професійно може допомогти за допомогою тренінгів. У будь-якому випадку потрібно шукати способи для мотивації і не зупинятися на початковому етапі.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації