СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ8 способів, як схуднути з допомогою ходьби


Бажання схуднути і стати кращим – це гарне бажання, тому для досягнення мети можна використати всі методи, а якщо ці методи ще і приємними будуть, то чому не почати змінюватися вже сьогодні? Таким простим і приємним методом може бути ходьба, так вона на рівні з дієтою і фітнесом є ключем до втрати ваги. Ходьба також може виручити вас, коли у вас немає можливості або часу відвідувати тренажерний зал, а також, як спосіб отримати хорошу фізичну форму і стати здоровим. Ось деякі з кращих способів втратити зайву вагу і раціонально використовувати час.

ходьба для похудіння

1. Тривалі прогулянки. Один з кращих способів схуднути, це виконувати постійно довгі прогулянки. Це не тільки буде збільшувати вашу витривалість, боротися з жиром, але ще й буде економити сімейний бюджет (адже не потрібно витрачати гроші на бензин або на квитки в транспорті).

2. Ходити пішки з роботи або навчання. Чи ви є студентом або ви працюєте у великій корпорації, ви зможете спалювати більше калорій в день, якщо будете ходити на роботу або навчання пішки. Вставайте на одну-дві зупинки раніше і пройдіться пішки, подихайте свіжим повітрям і наведіть думки в порядок.

3. Виконуйте доручення пішки. Поєднайте приємне з корисним – виконуйте свої доручення пішки, а не на машині. Сплануйте свою пішу прогулянку так, щоб ви могли виконати максимум справ, що допоможе вам з подвійною користю провести час.

4. Сплануйте маршрут. Розробіть маршрут пішої 5-6 кілометрової прогулянки з вашим будинком в центрі. Прогулянка допоможе спалити калорії, дізнатися добре свій район, а також отримати інформацію для складання нових піших маршрутів.

5. Швидкий темп. Після того, як ви збільшили витривалість, збільшуйте темп прогулянки. Вашою метою повинно бути 3 тренування не менше, ніж 30 хвилин кожна в швидкому темпі. Якщо темп пішої прогулянки буде достатньою, то за годину можна витратити 400 калорій.

6. Прогулянка під дощем. У дощові дні, як правило, ми сидимо вдома і п'ємо чай, але є щось чудове в прогулянках під дощем. Нехай ви навіть просто сходіть в продуктовий магазин за продуктами, накиньте непромокаючу куртку і вийдіть на свіже повітря. Ви будете рухатися дуже швидко, щоб не промокнути, а значить, і калорій буде витрачатися більше. Що може краще?

7. Стрес або гнів. Коли ми засмучені, то дуже часто «робимо набіги на холодильник», що звичайно не може позитивно позначитися на нашій фігурі. Спробуйте боротися зі стресом прогулянкою на свіжому повітрі. Ходьба в швидкому темпі буде дуже корисною – ви витратите калорії, заспокоїтеся і не будете переїдати.

8. Постава. Також дуже важлива постава в піших прогулянках, тримайте спину прямо, розслабте плечі і шию, і дивіться вперед. Занадто багато хто з нас ходять зігнувшись і схиливши голову вниз. Не забувайте рухати руками і додатково спалювати калорії, ваші м'язи повинні бути напружені, тоді й результат буде більше.


Як бачимо, ходьба найпростіший спосіб схуднути, без особливих фінансових вкладень, а ще це дуже приємно! На прогулянку можна взяти подругу або свого чотириногого улюбленця, можна гуляти з дітьми, найголовніше – це рух! Більше рухайтеся, ставте перед собою нові цілі, будьте кращими!
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації