СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЕфедра для схуднення


Для того щоб знизити вагу, зовсім не обов'язково мучити себе дієтами чи до виснаження тренуватися в залі. Досить правильно підібрати препарати для нормалізації ваги. Вони до того ж будуть позитивно позначатися на загальному стані організму. На сьогодні існує величезна кількість добавок, ефективних в процесі схуднення. Серед них нерідко зустрічаються Бади, котрі містять ефедру.

Ефедра являє собою хвойну рослину, що зустрічається в горах Кавказу та Західного Сибіру. Спочатку використовувався сік при лікуванні алергічних захворювань та застуди. Пізніше навчилися створювати витяжку у вигляді порошку, який володіє гірким смаком. Вже з нього створюються капсули для схуднення з ефедрою.


Властивості ефедри


ефедра для схуднення

Ефедра впливає на нервову систему. Вона відповідає за активацію центрів, що знаходяться поза органами і функціонують під час стресових ситуацій. За рахунок цього людина може бігти з величезною швидкістю, терпіти холод під час обтирання снігом і відчувати інші види стресу.

При відсутності стресів змусити працювати симпатичні центри досить складно. Тому деякі не можуть зрушити з місця режим тренування, так як організм не хоче працювати з підвищеним навантаженням. Справитися з цією проблемою допоможе ефедра для схуднення.

В результаті застосування препаратів, що містять ефедру, вдається досягти наступних ефектів:


  • підвищення артеріального тиску;
  • зниження рівня глюкози в крові;
  • підвищення тонусу м'язів;
  • почастішання серцебиття.

Все перелічене вимагає величезних енергетичних затрат. Якщо калорії при цьому надходять в обмеженому обсязі, то організму доводиться витрачати ті запаси, які вже є в організмі. Саме за рахунок цього починається розщеплення жирової тканини з виділенням енергії. Таким чином, ефедра для схуднення дозволяє спалювати більшу кількість калорій.


Купити капсули для схуднення з ефедрою


Приймати ефедру можна різними способами. Хтось воліє придбати в аптеці ефедрин і худнути з його допомогою. Але в цій ситуації дуже складно визначити дозування.

Найбільш вигідним варіантом є придбання жироспалювачів. Як правило, ефедра для схуднення міститься в ЕКА комплексах, де крім неї активними компонентами є кофеїн, аспірин і витяжки з рослин. В результаті застосування добавок вдається прискорити обмін речовин і метаболізм. За рахунок цього поліпшується процес з розщепленням жирів і виділенням енергії.

Під час прийому таких жироспалювачів, як Asia Black-25, Methyldrene Elite 25, Red Wasp 25, Diablos ECA Fire Caps з'являється прилив сил і підвищення витривалості. Ви можете більш інтенсивно тренуватися і при цьому не будете переживати за побічні ефекти, так як дані Бади натуральні і стовідсотково безпечні. Приймати їх можна довгостроково курсами по 4-6 тижнів.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації