СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСекрет швидкого схуднення


Ми додаємо багато сил на спроби схуднути, витрачаємо багато грошей на купівлю вітамінів і спортивних абонементів, віднімаємо багато часу від своєї сім'ї, але часто так і не можемо досягти шуканого результату. А усе тому, що маніпуляції, що проробляються нами, носять, часто механічний, несвідомий характер.

У століття швидких швидкостей залишається все менше часу для усвідомлених кроків, і все більше місця в нашому житті займають автоматичні дії. Ми нарощуємо технічними засобами навколишню реальність при цьому самі, частково, стаючи схожими на"роботів". Це і зрозуміло. Щоб не випасти з дійсності доводиться чітко і швидко мислити, а не довго роздумувати.

Коли справа стосується налагоджених, в звичній обстановці, дій це безумовно позитивний чинник. Навіщо думати над наступним кроком і напрямом руху, якщо ви йдете по знайомій рівній дорозі, по щодня виконуваному маршруту? Можна на ходу говорити по телефону, слухати музику в навушниках або навіть читати. Для міських умов сучасного мегаполісу це звичний ритм до якого давно пристосувалися усі системи нашого організму.

Якось, дуже давно, мене запросили на гриби. Будучи суто міською людиною, я давно мріяв побувати "в шкірі" грибника.

Звичайно грибник з мене ніякий. Про гриби я знав набагато менше, ніж про грибки, а про останніх знав зовсім трохи, у рамках загальноосвітнього курсу. Мене притягав сам процес про який я не раз читав і чув, як про відмінний релаксуючий засіб.

Після приїзду до таємного місця (опиняєшся біля завзятих грибників є свої потаємні місця) і короткої консультації мені видали найменший козуб і ми відправилися углиб лісу (чи гая). Я як класичний міський житель, в кросівках, з "плеєром у вухах", з мобільним на поясі (навіщо він мені там потрібний був, якщо сигналу все одно не було) і бейсбол кою на голові, бадьорим кроком попрямував назустріч незвіданому... і відразу ж спіткнувся... а потім ще і ще. Понизив темп, став уважніше дивитися собі під ноги. Злетіла бейсболка від якогось сучка... знову спіткнувся... настав на щось... посковзнувся... Десь посіяв телефон, пішов його шукати, загубився, наткнувся на якихось інших грибників (виявляється місце було і не таким таємним), нарешті знайшов своїх оголосивши околиці звучним ревом, підвернув ногу, порвав джинси і так далі і тому подібне...

Ні, я не був міським дохляком. Усе своє свідоме життя я займався спортом. З 6 років плавав, досі ганяю у футбол, навіть сильно видужавши не припиняв цих занять, але ось в лісі, якось не заладилось. Усе йшло наперекосяк рівно до тих пір, поки самий старший з нашої "команди", дід років під 70, не усадив мене на пеньок і не провів п'ятихвилинний "тренінг".

Суть його полягала в тому, що треба заспокоїтися, посидіти трохи, увібрати в себе навколишнє оточення, і відчути ліс, злитися з ним і тоді усе встане на свої місця (це авторський переклад мови діда, точніше те що я зрозумів з неї, оскільки там міцних, нецензурних слівець було більше, ніж смислового тексту).

Як тільки я прислухався до слів досвідченого грибника, відлинув міську суєтність, подивився абсолютно іншим поглядом на цю навколишню красу, зітхнув повними грудьми найсвіжішого лісового повітря, у мене усе пішло, як по маслу. Правда я зібрав всього два з половиною гриби, та і ті виявилися трухлявими, та зате отримав неймовірне море задоволення.
Коли справа стосується схуднення або будь-якого іншого, незвичного процесу справа йде точно так же.

Наш мозок тісно пов'язаний з усіма процесами такими, що відбуваються всередині організму, і ці зв'язки здебільшого неусвідомлені. Скільки б ми не намагалися усвідомлено впливати на них (як я, коли уважно видивлявся кожну купину під ногами), без підтримки тих частин мозку, які працюють поза нашою свідомістю, добитися успіху украй складно.

Це одна з причин того, чому для деяких процес схуднення проходить легко і приносить одні позитивні емоції, а для інших це важка боротьба за кожен грам.


Як же допомогти собі? Як задіювати те, що не піддається свідомій дії?


Далі я вам представляю уривок з книги, Джанет Томпсон, в якій вона формулює 6 правил здатних допомогти у вирішенні проблеми :


1. Щодня думати про те, як ви виглядатимете, коли схуднете. Мріяти про те, якою красивою і здоровою ви станете, скільки нових можливостей відкриється перед вами. Приділяти цьому декілька хвилин перед сном і після підйому. Кращий ефект буде, якщо ці думки при вас будуть в стані напівдрімоти під час засипання або пробудження.

2. Напишіть на папері цілі заради яких ви хочете схуднути. Наприклад: "хочу носити джинси 44-го розміру" або "хочу сподобатися товаришеві" по службі. Постійно доповнюйте їх, коли знаходяться нові переваги.

Також пропишіть, що ви готові зробити для досягнення цілей. Наприклад: "відмовитися від нічних посиденьок в соц. мережах" або " збільшити тривалість тренувань". Доповнюйте їх теж.

Двічі в день перечитуйте ці списки.

3. Визначте і викладіть на папері те, що стало причиною ваших попередніх невдач в схудненні (якщо вони були). Складіть список ризиків, які можуть перешкодити вам дотримуватися вибраної лінії (красиво сервірована їжа, багато випитого алкоголю і так далі). Напишіть список альтернативних моделей поведінки на кожного з ризиків. Наприклад, "щоб не стикатися з красиво сервірованою їжею не ходити в ресторани або рідше відвідувати свята".

4. Заведіть щоденник харчування, куди скрупульозно заносіть усе що ви з'їли на протязі дня. Записувати потрібно відразу ж після (чи до) прийому, включаючи усі спеції і компоненти блюд. Якщо є можливість прописуйте вагу.

5. Проводіть більше часу зі своїми однодумцями, тими хто вже схуднув або худне. Більше спілкуйтеся на ці теми, сперечайтеся, доводьте свою правоту.

6. Ніколи не використовуйте їжу як лікування або нагороду. Не дозволяйте організму голодувати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації