СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСекретна зброя втрати ваги


Якщо ви намагаєтеся схуднути, то ваш перший інстинкт повинен шукати шляхи, щоб спалити калорії найбільш ефективно. Кардіо і силові тренування, і, звичайно, здорова низькокалорійна дієта є очевидними способами спалити калорії і втрачати вагу, але те, що ви можете не знати, що ваше тіло має секретні способи спалювання калорій. Нижче ви дізнаєтеся про цю секретну зброю втрати ваги і як максимізувати ваші тренування і ваше життя для схуднення і поліпшення здоров'я.


Ваша денна активність (термогенез)


секретна зброя втрати ваги

Термогенез (NEAT) грає важливу роль в процесі схуднення, і це не просто метаболічний процес в організмі, це означає ще спонтанна активність. Кожен раз, коли ви встали і пішли, ви берете участь в спонтанній активності, і ви спалюєте калорії. Багато хто не звертав особливої уваги на NEAT до недавнього часу, тому що ніхто з нас не розумів, як багато користі для втрати ваги приносить цей процес. Тепер, дослідники знають, що простий рух є одним з ключів до втрати ваги. Люди настільки зосереджені на структурованих вправах і зоні частоти пульсу, що забувають про те, що загальна активність може внести величезний внесок у втрату ваги.

Хочете знати, на скільки більше ви витратите калорій, якщо будете більше рухатися кожен день? Було проведено одне дослідження, в якому брали участь 20 осіб, в ньому визначалося яким чином різні рівні активності впливали на вагу людини. У дослідженні, одна група добровольців (5 чоловіків та 5 жінок) мали середній ІМТ 23 (нормальна вага), в той час, як інші 10 чоловіків і жінок мали середній ІМТ 33 (легке ожиріння). Що дослідники виявили, було дуже цікаво: перша група осіб спалювала більше калорій в день (на 350) просто проводячи більше часу на ногах, здійснюючи прогулянки і проводячи день в русі. Хоча жодна з груп не виконувала фізичні вправи в тренажерному залі, перша група спалила зайві калорії, просто більше рухаючись протягом дня, і для цього не потрібно було потіти на тренуванні. Це доводить, що поради, які постійно чуєте про те, що піднімайтеся пішки по сходах, гуляйте пішки кожен день, дійсно приносять користь і все це може сприяти втраті ваги, звичайно не так швидко, як при виконанні фізичних вправ.


Для того, щоб максимально спалювати калорії, необхідно:


- Просто встати і трохи пройтися протягом робочого дня.

- Гуляти кожен день пішки.

- Ходіть в гості до друзів, а не пишіть листи по електронній пошті.

- Купіть крокомір і записуйте, скільки кроків ви виконуєте кожен день, покращуйте свої результати щотижня.

- Пішли за покупками в торговий центр? Відвідайте всі магазини! Поєднайте приємне з корисним!

- Паркуйте автомобіль далі від роботи.

- Ходіть за покупками не в найближчий магазин.

- Пограйте у військово-спортивні ігри, чудово підійдуть Орлятко або Страйкбол, все необхідне для гри знайдете в страйкбол інтернет магазині.

- Якщо ви змушені довго сидіти на одному місці, виконуйте деякі ізометричні вправи - стисніть руки, стисніть м'язи живота або стисніть сідниці.

- Не користуйтеся пультом дистанційного управління, встаньте, щоб перемкнути канал.

- Дивіться телевізор сидячи на фітболі і виконуйте не складні вправи, під час перегляду телепередачі.


Придумайте і свої способи, як бути більш активною протягом всього дня, це буде не тільки позитивно відображатися на вашій фігурі, але і поліпшити ваше самопочуття і здоров'я.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації