СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕ6 правил в боротьбі з лишньою вагою


Схуднути! Скільки раз, багато хто з нас давав собі слово, що почне худнути: хтось з понеділка, хтось в наступному місяці, хтось з настанням нового року? І скільки разів ми порушували дане собі слово? Скільки з нас розраховують на чудодійні пігулки і косметичні процедури, завдяки яким вдасться значно скинути зайву вагу? Кожного разу ми знаходимо для цього виправдання: свята, втома на роботі, нехватка часу і так далі. Але ми забуваємо про те, що для того, щоб впоратися із зайвою вагою і спалити зайвий жир треба не так багато. Вирішивши скинути зайву вагу, дотримуйтеся декількох рекомендацій.

Вживайте здорову їжу. Ні для кого не секрет, що коли ми намагаємося скинути зайву вагу, нам варто максимально уважно відноситися до кількості вживаної їжі і калорій, які нам потрібні на кожен день. Також, важливо знати, що отримані калорії були узяті із здорової і багатої мікроелементами їжі. Краще всього з'їдати, принаймні, п'ять порцій фруктів і овочів в день, разом з великою кількістю цілісних зернових (пшениця, рис, овес, висівки, ячмінь), таких, що містяться в крупах. Хорошим доповненням до дієтичної і здорової їжі служать знежирені молочні продукти, пісне м'ясо, риба і бобові. Завжди варто пам'ятати, що їжа повинна містити 20-35 грам клітковини, оскільки клітковина дає відчуття ситості, а також допомагає підтримувати стабільний рівень цукру в крові.

Відмовтеся від шкідливих звичок в їжі. До шкідливих звичок в їжі варто віднести: їжа, коли ви не голодні, переїдання, занадто великі порції, чим це необхідно нашому організму. Ви маєте також бути в курсі споживання певних продуктів і харчових інгредієнтів, і використовувати їх в помірних кількостях. Наприклад: обмежте споживання натрію (сіль), насичених жирів і солодощів з високим вмістом калорій і низьким вмістом мікроелементів таких, як печиво, цукерки і тістечка.

Щодня займайтеся фізичними вправами. Процес зниження зайвої ваги і спалювання жиру не зводиться тільки до скорочення отримуваних калорій. Фактично, украй необхідно включити в розклад фізичні тренування і кардіо вправи (тренування для серця). Чим інтенсивніші ваші тренування і фізична активність, тим більша кількість калорій ви спалите. Крім того, тренування дадуть вам більше енергії, поліпшать самопочуття, допоможуть в нарощуванні м'язів і нададуть тонус вашому тілу в процесі зниження ваги. Добре, на додаток до кардіо тренуванням включати силове навантаження і вправи з вільними вагами, оскільки силові тренування збільшують силу м'язів і спалюють більше калорій. Як з'ясували вчені, поєднання силових тренувань і кардіо тренувань куди швидше зміцнює серцево-судинну систему і ефективніше спалює зайвий жир, чим аеробіка сама по собі.

Задовільняйтеся малим. Коли ви тільки починаєте тренуватися або переходите на дієту, ви можете виявити, що ваша зайва вага йде дуже повільно. Не прагніть скинути усю зайву вагу відразу. Можливо, спочатку вам варто трохи урізати калорії на якийсь час або, можливо, вам варто ослабити фізичне навантаження. У будь-якому випадку, ви маєте бути терплячі, а також бути задоволені навіть невеликими результатами. Може здатися, що найпростіше "опустити руки", коли бажаний результат не приходить швидко, але пам'ятайте, якщо ви повернетеся до старих звичок, це ще більше віддалить вас від досягнення поставленої мети - скинути зайву вагу, а також зведе нанівець усі позитивні результати, яких вам вдалося добитися раніше. Ставте собі цілі, намітьте шляхи їх досягнення і виконуйте свій план. Це зажадає від вас щоденних зусиль, але в результаті ви доб'єтеся наміченого.

Включіть в раціон вітаміни. Численні медичні дослідження показують, що більшість з нас з різних причин не отримує достатню кількість необхідних вітамінів і мінералів з щоденного раціону, тому вам варто розглянути питання про додатковий прийом деяких вітамінів. Це більшою мірою має значення, коли ви починаєте тренуватися і обмежуєте приплив калорій.

Винагороджуйте себе. Почавши реалізовувати свій план по позбавленню від зайвої ваги, ви, можливо, помітите, що вам припало багато в чому себе обмежити, наприклад: прибрати з їжі деякі улюблені продукти або зайвий раз поїсти. Це може послужити причиною стресу, тому ніколи не забувайте винагородити себе за зроблені досягнення. В якості власної нагороди ви можете придбати собі нову річ або аксесуар.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації