СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕВід чого залежить ефективність гейнера


Вплив на організм різних добавок такого типу надають різні ефекти. Визначається ефективність гейнера в основному тим, яку вуглеводна структура входить до його складу. У внутрішньоклітинних процесах і енергетичних реакціях організм використовує моносахариди, тобто найпростіші вуглеводи. Сплеск інсуліну виникає, якщо моносахаридів в крові стає занадто багато.

від чого залежить ефективність гейнера

У жирових клітинах активізується процес утилізації. Цікавлячись, де купити гейнер Львові, потрібно обов'язково уточнювати склад пропонованих добавок, оскільки засновані на моносахаридах комплекси сплеск енергії можуть дати лише короткочасний. В підшкірний жир буде спрямована більша її частина. Багато користі такий гейнер принести не зможе.

Молекулярна структура полісахаридів значно складніша. Вибираючи гейнер, варто звертати увагу на комплекси з ними. Під час травлення в полісахаридах відбувається дроблення молекулярних ланцюжків, причому процес цей займає досить великий час. У підсумку гейнер продовжить працювати через годину і довше після прийому. Моносахариди, як кінцевий продукт дроблення, надходять в кров поступово. Вони використовуються організмом тільки для поповнення енергетичних витрат і відновлення м'язів, жиру відкладатися просто нема чому, за умови, якщо гейнер приймається вірним дозуванням. Білки, які входять до складу гейнера, також впливають на ефективність вживання такого спортивного харчування.

Оптимально, якщо в складі використовується сироватковий білок або його ізолят. Яєчні білки в спортивному харчуванні зустрічаються рідше, так як вони дають рясну піну і мають досить специфічний смак. У гейнері роль білка істотно нижча, ніж у спеціалізованих добавках, оскільки він виступає у даному випадку джерелом майбутніх амінокислот, підтримуючи роботу вуглеводів. При виборі конкретного гейнера увагу потрібно приділяти вуглеводам, а не білку.

У якісних гейнерах також присутні і інші корисні речовини. Мова йде, наприклад, про незамінні кислотах. Для розвитку витривалості та сили дуже ефективним є додавання до спортивне харчування креатину. Якщо приймати його з гейнером одночасно, ефективність усіх компонентів суттєво підвищується.

В процесах енергообміну активну участь приймає також таурин. Він теж здатний збільшувати вплив гейнера , тому його часто включають в комплексні добавки.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації