СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДля чого потрібен гейнер?


Щоб підтримувати на стабільному рівні показники ваги.
Щоб люди худорлявої статури могли швидко набрати вагу.
Щоб після тренувань швидко відновити запас енергії.
Щоб підтримувати при тривалих навантаженнях на організм високий енергетичний рівень, а також компенсувати витрачену енергію.

для чого потрібен гейнер

Гейнер можна купити в одному із спеціалізованих спортивних магазинів або в інтернет магазині спортивного харчування, в другому випадку це буде простіше і дешевше. Щоб отримати приголомшливі результати за чотири тижні використання, до свого звичайного раціону потрібно додати три порції суміші. При цьому повинна дотримуватися обов'язкова умова: тренування повинні бути постійними і повноцінними.

Тим спортсменам, у яких в організмі відзначається підвищена швидкість процесу метаболізму, калорійність добового меню потрібно буде збільшити. Людям, які схильні до повноти, краще не використовувати гейнери, так як це може призвести до перетворення в ліпіди практично всіх вуглеводів.


Правильний вибір гейнера


Щоб суміш вибрати правильно, потрібно знати мету її використання. Пауерліфтерам і бодібілдерам краще використовувати добавки, що містять більше білка. У разі, якщо ви прагнете підтримувати енергетичний рівень, це стосується бігунів, боксерів, футболістів, то краще використовувати добавки з підвищеним вмістом вуглеводів. Ви повинні самостійно визначитися з тим, який з гейнерів буде кращим, щоб набрати м'язову масу.

Згідно рекомендацій експертів, краще зупиняти свій вибір на добавках відомого виробника, тобто, на надійних. Перш за все, необхідно вивчити рейтинг гейнерів та вибрати найкращий. Для цього потрібно скористатися спеціалізованою літературою з бодібілдингу або звернутися до свого тренера, який зможе підібрати цей препарат з урахуванням ваших особливостей.


Побічні ефекти, які можуть виникнути при вживанні гейнера, та протипоказання


Той, хто ніколи не вживав спортивні харчові добавки, дуже часто задають питання про те, чи шкідливо це. Відповідь така: гейнер не шкідливий. Якщо заглибитися в подробиці, то до складу даної добавки входять вітаміни, вуглеводи і білки. Для організму вони безпечні і не шкідливі, так само, як і звичайна їжа, до складу якої входять ці ж компоненти. Як для жінок, так і для чоловіків, харчова добавка корисна. Що стосується віку, то вона не має жодних протипоказань. Тобто, побічних ефектів не існує.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації