СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕСкільки в день приймати гейнер


Якщо ви вже займаєтеся спортом і цікавитеся спортивним харчуванням, то напевно знайомі з такою добавкою, як гейнер. Він забезпечує ваш організм великою кількістю калорій і використовується для набору маси тіла.

скільки в день приймати гейнер

Припустимо, що ви вже вибрали ту суміш, яка потрібна, але не знаєте, в якому дозуванні її приймати. Виникає запитання : “Скільки в день приймати гейнер?”

Для початку варто сказати, що на всіх упаковках розташовується інструкція. Найчастіше вона є на англійській, або спотворений текст при перекладі. Зазвичай виробник пише, що вам потрібно за раз споживати близько 300 грам гейнера. Проблема в тому, що вказана кількість не засвоїться, і він просто вийде природним шляхом. Такі великі норми робляться для збільшення продажів.

В реальності норма менша в два рази. Доза гейнера за один прийом становить близько ста грам на триста грам води або соку, молока. Ретельно перемішуйте напій. Пам'ятайте, дана добавка не любить гарячої води.

Перед тренуванням прийом суміші потрібно здійснювати не менше ніж за годину, тоді у вас не буде тяжкості в шлунку і з'явиться відмінна працездатність для силових вправ. Для росту м'язової маси — відразу після закінчення тренування, креатин є відмінним рішенням для «білкового вікна».


Дні відпочинку від прийому препарату


В ці дні так само варто приймати гейнер приблизно в половину стандартної дози між прийомами їжі, але це варто робити лише у разі, якщо у вас ектоморфний тип тілобудови, і ви прагнете набрати масу.


Загальні рекомендації:


не змішуйте суміш гарячою рідиною щоб уникнути денатурації продукту і в подальшому втрати його властивостей,
купуйте два гейнера, щоб в одному було більше білка, а в іншому — вуглеводів,
приймайте білкову суміш після тренування, а вуглеводну перед,
не беріть суміші, де понад 30% вуглеводів, тому що це вже піде в жир.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації