СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПро користь і шкоду гейнера


Займаючись спортом, в якому просто необхідно наростити м'язову масу, і для того, щоб добитися результатів, важлива також ваша регулярність і прагнення повністю викладатися на тренуваннях, і можливо ви відчуваєте, що вічно бути в неймовірній формі вам не під силу, і організм, швидше за все, потребує додаткового підживлення. У будь-кому випадки ви замислюєтеся про спортивне харчування, але як будь-якого новачка, вас долатимуть різні сумніви стосовно питання про користь того, що ви збираєтеся, вживаєте в якості добавки.

Можливо, від багатьох знайомих доброзичливців ви почуєте те, що гейнери дуже шкідливі для організму, і приймати їх не варто, оскільки вони негативно впливають на печінку, нирки і шлунок, та і взагалі це справжнісінький допінг, наслідки якого не передбачувано відіб'ються на вашому організмі. Але усе це казки, насправді гейнер є, суміш насичена різними видами білку, з високою кількістю вуглеводів основний складник самої біодобавки, також додаються в нього різні вітаміни і мінерали, ще в його вміст набагато рідше, але іноді включається і креатин, усі ці інгредієнти засновані на натуральних продуктах. Цей продукт потрібний в першу чергу людям з високим метаболізмом, з проблемами при набиранні ваги, коли їм належить неймовірно багато поглинути їжі, щоб хоч якось набрати вагу, ось для таких людей і придумали висококалорійну суміш.

Але не варто захоплюватися гейнерами оскільки, приймаючи його, я вважаю, ви розраховуєте набрати м'язову масу, а не саму масу тіла. Для того, щоб набрана вага не переходила в жировий прошарок, вам досить набирати не більше 3 кг в місяць. Ще не забуваємо, що будь-яке спортивне харчування воно лише доповнює вашу їжу, але ніяк її не замінює, природно, якщо вам не вдалося поснідати, то гейнер може стати альтернативою в цьому питанні. При купівлі, гейнера зверніть увагу на вміст білку і цукру. Роль білку в нашому житті відводиться в якості будівельного матеріалу, тому він і визначає якість самої біодобавки, ну а цукру повинно бути якомога менше.

Як мовиться, немає диму без вогню, будь-які чутки завжди на чомусь засновані, нехай навіть ці уявні факти далекі від реальності. Так в чому полягає істинна шкода гейнера?

Які можуть бути негативні властивості гейнера? Будь-який гейнер містить в першу чергу безліч різних барвників, підсилювачів смаку і більша кількість хімічних добавок починаються з латинської букви E. Усі ці елементи в цілому здатні викликати алергічну реакцію на сам продукт. Якщо у вас не помічалася алергія раніше, то до застосування гейнера необхідно вживати різноманітну їжу, тобто не бути в ній консерватором і тоді можливо подібні проблеми вас не торкнуться. Буває, що ваш організм просто не переносить сам гейнер або його смакові якості і нудоту викликає у вас одна думка про нього. Дуже обідно витративши великі гроші на спортивне харчування відразу дійти висновку, що ви просто не в стані його споживати. Для того, щоб уникнути подібних проблем скористайтеся інтернетом, зайдіть на форуми і з'ясуйте, який саме продукт підійде вам за якістю і смаком.

Постійне споживання гейнера може, призводити до перевантаження підшлункової залози. І від постійного навантаження вона почне запалюватися, а потім поступово руйнується, що у кінці приведе до панкреатиту. А як нам відомо, що усі внутрішнє органи мають свій біологічний баланс, іншими словами якщо який-небудь орган відстає то він поступово усі інші тягне за собою. А також ви, напевно, знаєте, що підшлункова залоза відповідає за транспортний гормон інсулін, і порушення його функціональності украй не бажано, бо воно може привести до розвитку цукрового діабету. І ще раз повторюся, перш ніж купувати гейнер зверніть увагу на кількість цукру! Не думайте, що гейнер настільки шкідливий, він усього лише є біодобавкою.

Запевняю вас, тих же результатів порушення підшлункової залози, ви можете добитися завдяки вживанню звичайної їжі за рахунок постійних переїдань. А якщо говорити про барвники, то ще раз згадайте про генетично модифіковані продукти або то, як за допомогою хімічної обробки можна перетворити зіпсований продукт на щось свіже, ароматне і красиве. Далеко не секрет що існують цілі технології по продовженню життя тих продуктів, які мають вже давно утилізуватись, але, проте, ми щодня бачимо їх на полицях маркетів благополучно очікуючі своїх покупців.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації