СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕАксесуари для бігу взимку: легкий спосіб утеплення


При температурах нижче нуля погода стає більш суворою і непередбачуваною, тому вам необхідно подбати про придбання хорошої куртки для зимового бігу - це один з ключових елементів для тренування в комфорті. Ми не наполягаємо - але в деяких випадках вона просто не замінна.

аксесуари для бігу взимку

Кожен шукає власний шлях до збереження тепла на тренуваннях. Холодостійкість у всіх людей розрізняється, наші тіла по-різному реагують на серцево-судинну діяльність, деяким при бігу стає жарко, деяким холодно. Інакше кажучи, наявність теплої бігової куртки може призвести до того, що ви будете сильно потіти, а додавання аксесуарів для бігу взимку замість куртки добре різноманітить ваші пробіжки взимку і дасть необхідний рівень комфорту.


Шапочка


Коли потрібно бігти, але на вулиці відверто холодно, гарна шапочка може стати вашим новим кращим другом. Є термо шапочки, які спеціально створені для бігу, в них поєднується повітропроникність і збереження тепла, щоб захистити вас від холоду.


Термо пов'язка


Якщо ви відноситеся до легкопотіючих бігунів, то носіння шапочки може викликати дискомфорт у вас. Зігріваючі пов'язки на вуха стануть вашим вибором в холодний день, так як вони тримають вуха та лоб в теплі, допускаючи при цьому деяку вентиляцію зверху із-за повного покриття голови.


Пов'язки на шию та обличчя


Під час зимових пробіжок ви відразу відчуєте холод усіма неприкритими ділянками свого тіла.

Пов'язки на шию, балаклави, бафи - ідеальні варіанти для збереження тепла навколо вашої шиї, обличчя та голови, без додавання відчуття громіздкості. Пов'язки на шию та обличчя мають різні переваги і сферу застосування. Пов'язки на шию не дають йти теплу від вашого тіла, при цьому захищають шию. Ви можете підняти її вище або опустити нижче для регулювання процесу тепловідведення.

Балаклави дають захист від холоду протягом всієї пробіжки, при цьому не можна регулювати їх покриття на голові. Бафф є найбільш універсальним вибором, ви можете зав'язувати його різними способами, хоча він дає найменше зігрівання із-за легкості його тканини.


Рукавички.


Деякі бігуни надягають рукавички часто, а деякі бігуни будуть їх носити тільки у виняткових випадках – все залежить від вашої особистої переносимості холоду. Якщо ваші руки володіють високою холодостійкістю, ви можете виявити, що носіння рукавичок має більше сенсу, ніж просто додавання шару поверх рук. Ви будете здивовані, наскільки тепліше в цілому ви себе відчуваєте, коли ваші руки в теплі. Якщо ви сильно схильні до відчуття холоду, ви знайдете рукавички абсолютною необхідністю для бігу взимку.

Це були самі необхідні аксесуари для бігу взимку, про взуття мова не йшлась, про них ви можете почитати в статті взуття для бігу в зимку.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації