СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЩо надіти на зимову пробіжку


Живучи в маленькому, засніженому містечку, я не з чуток знайомий з похмурою погодою. Для більшості бігаючих взимку людей головним завданням є збереження тепла. Тому вони вибирають одяг, не підходящий для бігу з практичної і комфортної точок зору. Коли справа доходить до бігу в зимову погоду, залишитися в теплі - не єдине, що має значення. Видимість, мобільність, вентиляція, комфорт та інші фактори необхідно розглянути.

Дозвольте мені дати вам деякі поради для підбору одягу з ніг до голови для пробіжок взимку.


Ліхтарик на голову


що надіти на зимову пробіжку

Він потрібен не тільки шахтарям! Використання ліхтаря на пробіжках дозволить іншим бачити вас краще, і ви можете розглядати шлях перед вами більш чітко при бігу в умовах низької освітленості. Коли дні стали коротшими, біг в темряві неминучий, і ліхтарик допоможе Вам уникнути спотикань і перекидів вниз по стежці.


Шапочка


Чому ми відчуваємо себе набагато тепліше, коли покриваємо наші голови? Причина може бути психологічною, або може бути тому, що цією частиною нашого тіла ми часто нехтуємо, і коли ми одягаємо шапку, то миттєво відчуваємо себе набагато тепліше. Порівняно з бавовняними або вовняними шапочками, в шапочках для бігу використовуються тканини, які відводять вологу і не дають голові перегріватися. Використання світло відбиваючих деталей в деяких моделях збільшує вашу видимість для водіїв на дорозі.


Рукавички


Мерзнуть руки? Не дозволяйте обмороженню змусити закінчити ваше тренування раніше часу. Збереження рук в теплі і сухості створює величезну різницю в рівні комфорту під час бігу. Якщо ви хочете більше тепла для рук, надіньте рукавиці.


Одяг верхньої частини тіла


Ключовий принцип: пошаровість. Вологовідводячий базовий шар, терморегулюючий середній шар і зовнішній захисний шар - ключові частини, які складають ансамбль одягу для бігу взимку.


Одяг нижньої частини тіла


Ми не говоримо про ваші звичайні тайтси для бігу, вам потрібно щось більш суттєве. Візьміть спеціальні тайтси для холодної погоди з внутрішньою термопідкладкою або з вітро-вологозахисними панелями, які допоможуть вам подолати погану погоду. Більшість бігових лосін мають певні світловідбиваючі елементи, щоб допомогти вам виділятися в темряві, від світловідбивних логотипів до світловідбивних швів.


Шкарпетки


Великі, товсті шкарпетки зазвичай висять біля каміна в цей час року, в очікуванні свята. Проте, це не єдине їхнє призначення. Вовняні шкарпетки забезпечують найбільший рівень тепла для ваших ніг під час пробіжок в холодних умовах, а також володіють антимікробними властивостями, що допомагає зменшити запах від ніг. Знаходження ніг в теплі і сухості під час бігу взимку, мабуть, самий важливий фактор.


Взуття


Біг в сирому взутті, можливо, саме незручне заняття в світі. Кожен крок супроводжується хлюпанням. Як можна уникнути цього? Використовуйте взуття зі спеціальною водовідштовхувальною мембраною Гортекс. Крім водонепроникності, деякі моделі кросівок володіють підвищеними світло відбиваючими здібностями для кращої видимості бігуна в темний час доби.

Ось все, що я хотів вам розповісти. Готуйтеся, виходьте і насолоджуйтеся бігом незалежно від погоди!

Ми намагалися розмістити для вас корисну і якісну інформацію. Будемо вдячні якщо ви поділитеся цією статтею з друзями, знайомими та колегами. Можливо це вплине на їх життя і зробить його кращим.
Інші статті по темі :
Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації