СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕПроміфен


Promifen 50tab / 50mg від Alpha Pharma - це нестероїдна добавка, що представляє тип антиестрогенні. Саме з цієї причини Кломід настільки популярний і широко використовується в спорті. Кломід безпосередньо впливає на рецептори в яєчках і гіпофізі. Кломід не дозволяє естрогенам впливати на гіпофіз, що буде знижувати вироблення ФСГ і ЛГ.

Оформити замовлення і купити Promifen 50tab / 50mg ви можете в інтернет-магазині спортивної фармакології.


Характеристики Promifen 50tab / 50mg Alpha Pharma


Проміфен Promifen

Як згадувалося раніше, Promifen 50tab / 50mg є антиестрогенною речовиною, пов'язаною з мінімізацією негативних впливів естрогену на мінімально можливий рівень. На відміну від стероїдів, які зазвичай викликають придушення виробництва природного тестостерону, дія Кломід повністю протилежно. Коли спортсмен перестає використовувати стероїди, його рівень тестостерону, швидше за все, буде пригнічений. Якщо рівні ендогенного тестостерону не приводяться в норму, що, отже, призводить до збільшення катаболічних процесів і виникнення так званого «відкату», істотна втрата в м'язовій масі, якості м'язів і силі.

Таким чином, завдяки здатності Clomiphene Citrate до відновлення процесу природної секреції, препарат відіграє важливу роль у підготовці спортсмена. Кломід найчастіше використовується спортсменами в кінці стероїдного циклу, коли рівні ендогенного тестостерону є субнормальними. Clomiphene Citrate допомагає бодібілдерам, пауерліфтерам, важкоатлетам і т. д. чи не втратити м'язову масу, набрану під час курсу, а так само придушити несприятливі побічні ефекти естрогену (гінекомастія, зниження лібідо і т. д.).


Дозування Promifen 50tab / 50mg Alpha Pharma


Доза Promifen 50tab / 50mg може варіюватися в залежності від мети конкретного спортсмена. Бодібілдерам рекомендується споживати дозу 25-100 мг (0,5-2 таблетки) на день протягом 4-6 тижнів. З цим дозуванням, це допоможе користувачам відновити виробництво гормону на нормальному рівні.
Аналоги цього стероїда :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації