СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕMAGNYL 5000iu від Magnus Pharmaceuticals


MAGNYL 5000iu від Magnus Pharmaceuticals-це препарат для післякурсової терапії, метою якого є повернення секреції тестостерону в нормальний стан після припинення використання андрогенних анаболічних стероїдів. Людський хоріонічний гонадотропін (HCG) - білковий гормон, є активним інгредієнтом цього лікарського засобу. Чоловіки зазвичай використовують гонадотропін разом з андрогенно-анаболічними стероїдами під час або після курсів. Це допомагає підтримувати нормальне виробництво тестостерону.

Оформити замовлення і купити Гонадотропін, з доставкою по всій Україні, ви можете в інтернет-магазині спортивної фармакології.


Характеристики MAGNYL 5000iu Magnus Pharmaceuticals


MAGNYL 5000iu від Magnus PharmaceuticalsБодібілдери і спортсмени використовують HCG для стимуляції синтезу чоловічих статевих гормонів в яєчках і сперматогенезу, посилення вторинних статевих ознак, підвищує лібідо. Так само застосовується для профілактики атрофії яєчок після курсу тестостерону. Для чоловіків HCG також використовується для вирішення проблем безпліддя, значно збільшуючи кількість сперматозоїдів в яєчку. Пацієнти можуть використовувати ХГЧ самостійно або разом з ФСГ для лікування проблем із затримкою статевого дозрівання або проблем виробництва сперми.


Дозування MAGNYL 5000iu Magnus Pharmaceuticals


HCG зазвичай використовують двома способами: під час стероїдного курсу (для зменшення атрофії яєчка) і після закінчення (для підвищення тестостерону). Один з варіантів прийому гонадотропіну:


Протягом 16 днів гонадотропін вводиться по 2500 ОД через день.


Для досягнення максимальних результатів гонадотропін слід застосовувати у поєднанні з препаратами, що містять цитрат кломіфену (наприклад, Clomid). Так як Кломід має ефект стимулювання виробництва тестостерону. Ви можете купити MAGNYL 5000iu і відчути на собі всі переваги даного препарату.


Побічні ефекти MAGNYL 5000iu Magnus Pharmaceuticals


HCG може викликати ті ж побічні ефекти, що і при використанні тестостерону. Не контрольоване застосування MAGNYL 5000iu на тривалому проміжку або у великих дозах призводить до пригнічення секреції гонадотропін-рилізинг гормону, у зв'язку з чим порушується функція фізіологічної осі гіпоталамус-гіпофіз-яєчка. Не рекомендується застосовувати великі дози (2000-5000 МО) довше 20 днів.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації