СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЛетрос


Летрос (Letros) – це антиестроген від PharmaCom Labs, отримує ефективне застосування з метою запобігання естрогенозалежних побічних явищ спортивної фармакології. Речовини, як анаболічні та андрогенні стероїди, здатні провокувати естрогенові ускладнення, виду затримки рідини та гінекомастії. На їх усунення як раз таки спрямована дія препарату.

Важливо, що компанією-виробником PharmaCom Labs впроваджена система захисту своєї продукції від підробок. Щоб переконатися в достовірності придбаного продукту даної марки, достатньо ввести його унікальний верифікаційний код (у разі нових таблеток символи коду виявляються на коробці, на наклейці під захисним шаром) на офіційному сайті фірми.


Властивості Letros 2.5 mg


Летрос має активну діючу речовину летрозол. Структурно це хімічна похідна від бензгідрінтріазолу, спочатку синтезована для лікарського застосування. Летрозол відноситься до третього, останнього покоління інгібіторів ароматази, поряд з анастрозолом і ворозолом. У наші дні він результативно використовується як в традиційній, так і спортивній медицині: в 1-ій сфері його призначають головним чином при терапії пухлинних захворювань, у 2-ій – використовують переважно для усунення побічної дії допінгу.

Летрос (Letros) діє як неспецифічний конкурентний інгібітор ароматази: він попереджає перетворення чоловічих статевих гормонів – андрогенів, в жіночі, – естрогени, в скелетних м'язах, жировій тканині й печінці. За даними, отриманими під час досліджень летрозолу, препарат здатний знижувати концентрацію естрадіолу, естрону та естрону сульфату на 75-95% від вихідних показників (без видимого впливу на вироблення тироїдів чи кортикостероїдів в організмі).

Важливо розуміти, що Летрос (летрозол) – це саме інгібітор ароматази, а не бустер тестостерону: він безпосередньо не підвищує концентрацію гормону, а якщо його рівень і зростає, то опосередковано (позначається шляхом зворотного зв'язку, коли придушення естрогенів – жіночих статевих гормонів, що призводить до бусту андрогенів – чоловічих статевих гормонів). Цим препарат істотно відрізняється від продуктів тамоксифену і кломіфену (також поширені в спорті антиестрогени, які за дії являють собою блокатори естрогенових рецепторів, що підвищують тестостерон).

Може Letros 2.5 mg сам викликати побічні ефекти? При дотриманні рекомендацій таке малоймовірно, але не можна повністю виключати можливість розвитку порушень щодо травної, сечовидільної, серцево-судинної або кістково-м'язової системи: у поодиноких випадках виникають проблеми, як нудота, блювання, сухість у роті, посилене сечовипускання, підвищений кров'яний тиск, прискорене серцебиття, болі в кістках і деякі інші.

Летрозол як лікарський засіб у свій час був схвалений FDA для застосування людиною, тому вважається відносно нешкідливим: типові для нього порушення в першу чергу проявляються при тривалому зловживанні/індивідуальної схильності.


Як приймати Letros 2.5 mg?


Застосування Летросу (летрозолу) виправдано головним чином при важких стероїдних курсах, пов'язаних з реальним ризиком формування і накопичення естрогенозалежних ускладнень. При легких циклах або при складних циклах не ароматизуючих препаратів необхідність у ньому відсутня.

Рекомендована атлетам дозування Летросу не перевищує 0.5-2.5 мг на добу (яких більшості чоловіків цілком достатньо для усунення негативної симптоматики та встановлення стабільно низького рівня естрогенів).

Прийом Летросу (Letros) для спортивних і близько спортивних завдань доцільно проводити саме на курсі, а не після курсу ААС. Летрозол виражено не впливає на вироблення організмом тестостерону, тому його вживання на ПКТ (після курсова терапія) не несе практичної користі.

Схема прийому Летросу залежить від ситуації: препарат може використовуватися з перших тижнів курсу спортивної фармакології для профілактики естрогенових побічних явищ (в низькій дозі приблизно 0.5 мг через добу) або підключатися екстрено для їх лікування на початку, середині або наприкінці циклу (у високому дозуванні приблизно 2.5 мг на добу). Очевидно, що оптимальною є саме перша схема.

Щоб застосування Letros 2.5 мг пройшло без проблем, заздалегідь рекомендують обстежитися, виключивши потенційні протипоказання, і проконсультуватися, отримавши індивідуальні інструкції. Тут на ваші запитання дадуть досвідчені і кваліфіковані фахівці, не з чуток знайомі з актуальними у спорті фармацевтичними препаратами.


Історія Letros 2.5 мг та відгуки


Летрос, як і його активна діюча речовина летрозол, вважається відносно новим препаратом за мірками фармацевтичного ринку. Поява більшості актуальних сьогодні інгібіторів ароматази датується кінцем 80-х – початком 90-х років 20-го століття. Важливо, що всі речовини цього класу спочатку розроблялися для лікарського призначення, тому представляються безпечними для людини.

Відгуки покупців підтверджують сказане, описуючи Летрос (Letros) як ефективний препарат за співвідношенням ціни/якості. Він у найкоротші терміни (вже після першого прийому) пригнічує естрогени, запобігаючи проявляються через них побічні явища. Але багато що володіють антиестрогенної активністю ліки заборонені в спорті (внесені WADA в список заборонених препаратів), тому їх несанкціоноване застосування пов'язане з ризиком виявлення і дискваліфікації. До того ж, розповсюдження важких інгібіторів ароматази здійснюється під суворим контролем (в аптеках відпускаються тільки за рецептом лікаря).


Де купити Letros 2.5 mg?

Питаєте, де придбати актуальні фармацевтичні препарати для спорту? Відповідь давно і добре відома, інтернет-магазину спортивної фармакології, де представлений вибір спортивної фармакології фактично для будь-яких завдань.

Там реально замовити стероїди для набору м'язової маси, пептиди для схуднення або антиестрогени для усунення побічних явищ без зайвого ризику і за кращою ціною!

Так, купити Letros від PharmaCom Labs в інтернеті легко, швидко і анонімно.
Не менш важливо, що замовити Летрос (Letros) в інтернет-магазині можна, коли зручно і звідки завгодно: сайт функціонує цілодобово, а посилки відправляються в різні великі і невеликі населені пункти України.
Аналоги цього препарату :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації