СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕФінастерід


Фінастерід (Finasterida) — це препарат, що застосовується для лікування андрогенного облисіння, доброякісній гіпертрофії передміхурової залози і зниження рівня дигідротестостерону в крові. У бодібілдингу подібні таблетки користується популярністю завдяки тому, що дозволяють уникнути інтенсивного випадання волосся на стероїдних курсах.

До речі, даний препарат можна провірити чи він оригінального походження, тобто таблетки відповідають всім стандартам якості. Підтвердити це твердження можна за допомогою ЮПИК коду, просто ввівши його на сайті виробника (www.b-p.md): Опис властивостей Finasterida від Balkan
Діюча речовина препарату практично однойменна його назві і являє собою останнє покоління лікарських засобів для лікування андрогенної алопеції чи облисіння, викликаного порушеною активність андрогенів.

Фінастерід  Finasterida

Принцип дії препарату Фінастериду (Балкан Фарма) полягає в тому, що він блокує дію ферменту 5-альфа-редуктази другого типу, яка розташована якраз у волосяних фолікулах і відповідальна за перетворення тестостерону в дигідротестостерон. У результаті знижується концентрація дгт як у плазмі, так і в тканинах всього організму.

Від облисіння можна застосовувати і Finasterida (5 mg/tab), і Міноксидил (доступний у формі таблеток, піни, розчину або спрею), так як вони не аналоги по фармакологічній дії. Гіпертрихоз для Міноксидилу — побічний ефект, тоді як для даних таблеток – безпосередня дія.

Після прийому Фінастериду в таблетках вже протягом перших діб спостерігається значне зниження концентрації дигідротестостерону, що позитивно позначається на гіперплазії простати. Пухлина зменшується, знижується андрогенна дія тестостерону і відбувається відтік сечі.

Так як дія цього засобу блокує тільки один тип 5-альфа-редуктази, він не допоможе від вугрів і прищів на тілі (акне), що виникають під дією ферменту іншого типу. Це варто враховувати, плануючи прийом. Ліки ніяк не вплинуть на активність болденону або метандростенолону, але будуть добре проявляти себе на курсі тестостеру (від пропіонату до ципіонату) і метилтестостерону.

Finasterida Balkan Pharmaceuticals рекомендований тільки для чоловіків. Навіть мінімальна доза такого засобу для жінок, а особливо вагітних, здатна привести до порушень гормональної системи. Чоловікам-спортсменам препарат допоможе впоратися з небажаними побічними діями стероїдів: надмірний ріст волосся на тілі, гіпертрофія простати і андрогенне облисіння.
Препарат має цікаву особливість: не має ні естрогенного, ні андрогенного ефектів, а також не впливає на вироблення кортизолу, тиреоїдних або гонадотропних гормонів, – лютеїнізуючого та фолікулостимулюючого гормону.

Вартість ліків Фінастериду досить доступна більшості атлетів, що підтверджується і високою популярністю препарату для зниження побічних явищ андрогенів. Інша справа, якщо Ви збираєтесь використовувати препарат для лікування облисіння – приймати його доведеться довго, аж до декількох років, за цей час накопичиться велика сума, витрачена на лікування.

Побічних ефектів речовина практично не викликає. У поодиноких випадках можливе порушення сексуальної активності та зменшення кількості сперми. Основний потенційний недолік ліків для спортсменів у тому, що із-за зниження кількості дигідротестерону ймовірне пригнічення зв'язку між м'язами і мозком, негативно позначається на силі м'язів.


Як приймати Finasterida?


Препарат продається у формі таблеток у дозі по 5 мг. Приймати його можна в будь-який час доби, незалежно від прийому їжі. Курс Фінастериду (Балкан) рекомендується проводити протягом усього циклу прийому анаболічних стероїдів по 1-5 мг у день. Препарат досить довго всмоктується, протягом 6-8 годин після прийому, але володіє довгостроковим ефектом. Його біодоступність висока і досягає 80%. З білками плазми препарат зв'язується ще краще — на 93%.

Прийом Finasterida протипоказаний жінкам і дітям, а також чоловікам з підвищеною чутливістю до препарату. Необхідно дотримуватися обережності при прийомі людям з печінковою недостатністю та обструктивною уропатією.

Реакції гіперчутливості застосування можуть проявлятися у вигляді набряку губ, шкірного висипу. Ці симптоми зникають при припиненні прийому препарату.

Добре поєднується курс таблеток Фінастериду з різними ефірами тестостерону, метилтестостероном і халотестином. Тим атлетам, хто в принципі схильний до андрогенного облисіння, препарат рекомендується приймати регулярно.


Відгуки про Finasterida спортсменів


Препарат відомий у спортивному світі вже досить давно і має велику кількість відгуків, як засіб від облисіння та гіперплазії передміхурової залози, так і в якості лікарського засобу для приховування прийому анаболічних стероїдів.

Відгуки про Фінастерид (Балкан Фарма) залишають безліч атлетів різного рівня підготовки і відзначають, що з прийомом препарату не турбуються на курсі про можливі побічні ефекти тестостерону і облисіння. В основному думки в мережі залишають, звичайно, професіонали і спортсмени, що виступають, однак, новачки, які бажають зберегти свою шевелюру, також застосовують даний препарат.

Тим атлетам, хто ще не приймав таблетки, корисно буде не тільки почитати висловлювання в мережі, але й отримати консультацію досвідчених фахівців.


Ціна на Фінастерид від Балкан


Вартість препарату може значно відрізнятися у різних продавців. Багато в чому вона залежить від того, де інтернет-магазини закуповують препарат. Ціна на Finasterida, як правило, включає в себе безліч торгових націнок посередників, що перепродують ліки один одному, а також націнок із-за витрат зберігання.


Де можна купити Finasterida?

Купити Finasterida від Balkan можна і в інтернеті, адже онлайн магазини спортивної фармакології дозволяють однаково легко це зробити в самих різних населених пунктах України.
Замовлення буде оброблено протягом найближчих днів після оформлення і відправлено на вказану адресу за допомогою поштової служби.

Купівля Фінастериду (5мг/таб, 20таб) виробництва Балкан буде корисна атлетові, що бажає запобігти негативним побічним ефектам андрогенних стероїдів, такі як облисіння і гіпертрофія простати.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації