СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕДитяче харчування у бодібілдингу


Основними складовими швидкого набору м'язової маси у бодібілдінгу є три речі: регулярні тренування, якісне і корисне бодібілдінг харчування, а також правильний спосіб життя в цілому.

Якщо з тренуваннями і правильним способом життя усе зрозуміло - відсутність шкідливих звичок, заняття спортом і так далі, то з дієтою у багатьох бодібілдерів виникають проблеми. А тим часом, ріст м'язів багато в чому залежить саме від якості їжі, а також кількості вмісту найголовнішого будівельного м'язового матеріалу - протеїну. У необхідній кількості його можна отримати з натуральних продуктів - молока, білків яєць, курячої грудки, сої, бобових, риби. Деякі бодібілдери, що прагнуть до більш явного результату, прибігають до застосування протеїну в якості добавок. У такому разі, перевагу треба віддавати тільки якісним і перевіреним виробникам спортивного харчування.

Існує думка, що дитяче харчування у бодібілдингу багате протеїном і з його допомогою, без вживання добавок, можна швидко набрати м'язову масу. Давайте розглянемо цей варіант. Почати треба з того, що існує три типи будови статури : ендоморф (мускулатура згладжена, схильний до повноти), эктоморф (схильний до худорлявості, має довгі кінцівки і тонкі кістки, а також вузьку грудну клітку), мезоморф (має пропорційну мускулатуру, широку грудну клітку, в цілому - атлетичний тип статури). Природно, що ідеалом є мезоморфний тип статури. Кожен тип в чистому вигляді зустрічається досить рідко, частіше вони бувають змішаними, але схильність все одно видно. І тут правильне визначення свого типу багато в чому визначає дієту.

Дитяче харчування багате не лише протеїном, але і вуглеводами, а також жирами. Тому бодібілдеру з ендоморфним типом статури дитяче харчування дасть, разом з додатковим протеїном, ще і додаткові жири, що небажано. І зовсім інша ситуація із спортсменом эктоморфоного статури - обмін речовин худорлявих людей відбувається дуже швидко, тому потрібне постійне підживлення вуглеводами і жирами. Отримуючи ці елементи для основної життєдіяльності, бодібілдер з ектоморфним типом складання, на додаток запасається значною кількістю протеїну, такого необхідного для м'язів.

На користь дитячого харчування у бодібілдингу також слід сказати, що ця їжа багата мінералами і вітамінами. Проте більшість пюре і нектарів все ж пройшли варіння, тим самим, більшість корисних властивостей овочів і фруктів були знищені. До того ж, вартість дитячого харчування досить висока.

Отже, підсумуємо. Щоб правильно будувати м'язову масу, організм постійно потребує підживлення протеїном. Це - головний будівельний матеріал. Продукти, що містять протеїн мають бути головними в раціоні бодібілдера. Але дитяче харчування у бодібілдингу - це не протеїн в чистому вигляді (як, приміром, спеціальні спортивні добавки), це просто якісне харчування, багате разом з білком, ще і вуглеводами і жирами. Худорлява по складанню людина, зі швидким метаболізмом, може включати у свій раціон подібне харчування, але якщо обмін речовин уповільнений - то дитяче харчування у бодібілдиінгу може піти не на користь. До того ж, кількості порції дитячого харчування буде недостатньо дорослій людині. Можна зробити висновок - таке харчування може виступати добавками до основного раціону (бажано - натуральному), якщо спортивні добавки по різних упередженнях Ви вживати не хочете. Дитячого харчування у бодібілдингу в якості основної їжі буде недостатньо, а людині з повільним обміном речовин - ще і не зовсім корисно.
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації