СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи варто тренуватися до відмови


На сьогодні існує безліч суперечок про те чи варто тренуватися до відмови
і на скільки це ефективно. Давайте спробуємо в це розібратися.

Як вже Вам відомо, одна з головних причин росту м'язової маси це утворення мікротравм під час навантаження. А для їх утворення потрібне значне виснаження запасів АТФ в м'язових волокнах. Кількість отриманих мікротравм залежить від часу знаходження під навантаженням в стані виснаження енергетичних ресурсів.

Проте наш організм здатний через деякий час компенсувати низький вміст АТФ. Звідси можна зробити висновок, що останнє повторення в тривалому сеті, малоефективні з точки зору отримання мікротравм. А це означає для того, щоб відмови робив максимальний ефект на утворення мікротравм, треба його добитися на протязі 10 секунд знаходження під навантаженням. Але, як відомо, що оптимальний діапазон знаходження під навантаженням складає від 20 до 30 секунд. В цьому випадку виходить відмова малоефективною.

Проте тренуватися до відмови все ж вартує, але не на кожному тренуванні.
Навантаження треба чергувати, змінюючи інтенсивність, робочу вагу і відпочинок між підходами, тобто використовувати принцип циклічних навантажень. Головне, пам'ятайте, що тренуватися треба з розумом, адже мета правильного тренінгу - не відмова, а стрес для запуску росту м'язів. З особливою обережністю варто відноситися до відмовних повторень в таких складних вправах, як станова тяга і присідання з штангою. Особливу увагу при виконанні відмовних підходів приділяйте техніці виконання вправи. Саме із-за неправильної техніки можна отримати травму, яка змусить

Вас забути про тренування на деякий час, тим самим віддаливши Вас від вашої мети. При виконанні вправи спробуйте глибше відчувати свої м'язи, їх здібності і можливості. Не зупиняйтеся при перших же ознаках м'язової втоми, оскільки це частіше не є ознакою, що вправа виконана повністю для ваших м'язів. Дотримуючись усім вище описаним правилам, Ви зможете отримати максимальну користь від тренування на відмову.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації