СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕЧи достатньо 15 хвилин бігу на біговій доріжці


Далеко не у всіх людей є можливість тренуватися довго: уваги вимагають то побутові клопоти, то робота... Зрештою, і відпочити хочеться.

Припустимо, ви готові виділити на заняття лише п'ятнадцять хвилин в день. Чи вдасться вам домогтися якогось відчутного ефекту при подібному підході?


Чверть годину на доріжці - чи є сенс


чи достатньо 15 хвилин бігу на біговій доріжці

Для людини, яка не займався фітнесом протягом багатьох років, 15 хвилин бігу - в самий раз. Але - лише спочатку, на етапі звикання до фізичної активності як такої.

Надалі навантаження доведеться нарощувати, особливо якщо головна мета - знищення зайвих кілограмів і боротьба з целюлітом.


Гірка правда про глюкозу, глікоген і жир


Коли організму потрібна енергія, він витрачає свої запаси в наступному порядку:


  • фруктоза і глюкоза з крові;
  • глікоген (складний вуглевод з з'єднаних в ланцюжок молекул глюкози, який відкладається в печінці);
  • власне жирові відкладення.

Глюкози і глікогену вистачить більш ніж на 10 хвилин. Що ж виходить - на спалювання злощасного жиру залишається всього п'ять хвилин? А якщо ще відняти по 2-3 хвилини з кінця і початку заняття, необхідні на розминку/заминку?

Щоб тренування дійсно допомогли схуднути, потрібно проводити на полотні від 40 хвилин до години (не лякайтеся, доведеться займатися не кожен день, а всього 2-3 рази в тиждень).

Накачування мускулатури п'ятнадцяти хвилинні тренування знову ж навряд чи допоможуть. Доріжка взагалі далеко не кращий пристрій для бодібілдера. Вона "сушить" тіло, а не збільшує обсяг м'язів.

Заради нарощування обсягів краще використовувати силовий інвентар.

Ось такі справи.

Втім, не хочемо вас розчаровувати. Бігати 15 хвилин просто для тонусу - чому б і ні? Стрункішим стати навряд чи вдасться, м'язи не накачаєте, зате серце напевно скаже вам "спасибі".

Профілактика інфаркту цілком собі гідне завдання.

Хто знає - раптом коротенькі тренування продовжать вам життя?
Інші статті по темі :

Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації