СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕБігова доріжка в кредит


Взяти позику, щоб терміново купити бігову доріжку - зовсім не те ж саме, що залазити в борги заради чергового найкрутішого смартфона.

Вже якщо ви вирішили займатися фітнесом, краще взятися за справу відразу, нехай навіть вам і доведеться трохи переплатити за необхідне обладнання.


бігова доріжка в кредит

Оформивши тренажер в кредит чи в розстрочку, ви:


  • Встигнете підготуватися до пляжного сезону (варіанти - скинути вагу після новорічних свят, привести себе в порядок до весілля тощо), приберете зайвий жирок і підтягнете м'язи.
  • Почнете краще піклуватися про здоров'я на півроку раніше (день здорового життя додає три дні до його тривалості!).
  • Зможете дозволити собі дорогу, зручну, ефективну, безпечну у використанні модель.

Як вигідніше взяти кредит на доріжку?


Особливих тонкощів насправді немає, просто потрібно пам'ятати про деякі елементарні речі.

По-перше, краще оформити позику безпосередньо в банку, а не в магазині. Це трохи менш зручно, ніж отримати все і відразу, але зате вам вдасться заощадити 3-5% суми (а то й більше!). Якщо згадати про ціни на бігові доріжки, виходить, що економія складе як мінімум пару тисяч гривень. Непогано, правда? Умови кредитів і розстрочок в магазинах, як правило, досить жорсткі. Покупцеві пропонується один конкретний варіант угоди, зі строго визначеною ставкою. Продавець зацікавлений працювати за найпростішою схемою, адже його головне завдання - реалізація товару.

Банки, в свою чергу, спеціалізуються саме на фінансових операціях, а тому забезпечують клієнту найширший вибір споживчих кредитних програм.

По-друге, рекомендуємо бути обережними, отримуючи мікропозики. Деякі центри мікрофінансування встановлюють дуже високі відсотки.

По-третє (класика!), в будь-якому випадку уважно читайте, що написано в договорі - і текст, надрукований великим шрифтом, і слова, набрані маленькими літерами.

Ну, і ще порада. Не випускайте з уваги інші способи вирішення проблеми. Якщо потрібна гарна доріжка, а грошей катастрофічно мало, варто подумати не тільки про кредит, але ще і про:


  • купівлю тренажера з рук;
  • оформлення фітнес-обладнання в оренду.

Бажаємо удачі!
Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації