СТЕРОЇДИПОХУДАННЯ
ХАРЧУВАННЯ

СПОРТИВНЕ ХАРЧУВАННЯ
ЗДОРОВ'Я

РІЗНЕТри основні вправи на біговій доріжці


Бігова доріжка не пристосована для того, щоб виконувати на ній складний гімнастичний або силовий комплекс.

Зазвичай на даному виді тренажера роблять вправи всього трьох видів: ходьба, біг і джоггінг. Вони близькі по механіці рухів, але по-різному впливають на роботу організму.

Нехай вас не засмучує настільки скромна кількість варіантів. У кожному випадку основну вправу можна якось урізноманітнити.

Примітка: крім цієї публікації рекомендуємо звернути увагу на статтю про правильну техніку рухів.


Джоггінг дома на доріжці


три основні вправи на біговій доріжці

Джоггінг - щось середнє між бігом і спортивною ходьбою.

Прийнято стверджувати, що ходьба – рух, що здійснюються зі швидкістю менше 7 км/год. Коли швидкість досягає показників в рамках від 7 до 10 км/ год, ви, ймовірно, вже займаєтеся джоггінгом.

Однак його відмінність від ходьби полягає ось у чому: при ньому спостерігаються короткочасні стани "польоту", невагомості, коли обидві ноги відірвані від землі і ні з чим не стикаються.


Пара слів про показання до джоггінгу. Заняття ним допомагають:


Ну, а якщо вам не з чуток відомо слово "целюліт", дана вправа на біговій доріжці-взагалі відмінний вибір. Ви приберете непривабливі горбки, зробите сідниці більш пружними, а живіт підтягнутим.

Але слід врахувати, що тренування такого характеру протипоказані людям, що страждають артритом і варикозним розширенням вен. Є сумніви - не лінуйтеся побувати на консультації у лікаря.


Ходьба і біг по полотну


Повноцінний біг починається зі швидкості в 10 км / год. Джоггінг припустимо з п'яти, а бігати краще відразу ж з носка.

Рух в хорошому темпі дозволяє домогтися видимих результатів протягом відносно короткого терміну. Ідея приваблива, тільки не варто занадто нею спокушатися. Тверезо оцінюйте свої можливості.

Людям, які не мають хорошої фізичної підготовки, для початку бажано віддати перевагу ходьбі. Дивіться матеріал про неї тут.

Після того, як ви перестанете відчувати навантаження і досить добре «навчитеся ходити», прийде час спочатку для джоггінга, а потім і для бігу різного ступеня складності.


Способи ускладнити тренування


1. Зручний спосіб ускладнити завдання на будь-якому з етапів "прокачування" власного тіла-поміняти кут бігового полотна. Похила поверхня забезпечить навантаження, що імітує рух по горбистій ділянці. Під кутом можна і ходити, і бігати.

2. Існують спеціальні обважнювачі для бігу. Ми маємо на увазі аж ніяк не гантелі (поки ви на полотні, ваші руки мають бути вільні з міркувань техніки безпеки). Мова йде про манжетах, в кишеньки яких вставляються металеві пластини.Інші статті по темі :


Популярні статті
Цікаві статті
Бодібілдинг портал для початківців і не тільки. На сайті ви знайдете програми тренувань, описи препаратів, фотографії і багато цікавої інформації